כותרת
> C;
1/1
אירועים

במות לאירועים – מהו הדבר החשוב ביותר בהן?

כרמיאלי אירועיםפורסם: 08.12.21 , 09:48ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אין ספק כי השנה וחצי האחרונות היו בין השנים הקשות ביותר שידע הציבור בישראל ולצורך העניין כל העולם וזאת עקב מגפת הקורונה האכזרית. הקורונה שינתה סדרי עולם אך אין ספק כי בין הנפגעים הקשים ביותר נמצא ענף האירועים. העובדה כי היה אסור לערוך אירועים הייתה מכת מוות לענף זה ונראה כי רק עכשיו הוא מתחיל להתאושש ממנו.

אי אפשר להתעלם מן העובדה כי הדבר החשוב ביותר בכל אירוע הוא הבמות. במות לאירועים הן דבר הכרחי בכל אירוע בין אם זו חתונה או הופעה של זמר כלשהו. הדבר החשוב ביותר בכל במה לאירועים זה העובדה כי היא חייבת להיות מותאמת למופע ולכן יש לבנות במה בגודל מתאים. יש גם להבטיח כי הקהל יראה טוב את המופע ולכן הבמה לא צריכה להיות גבוהה מדי ולא נמוכה מדי.

מדוע ניסיון הוא כה חשוב בהקמת במות?

עליכם להבין כי הקמה של במות היא לא עניין של מה בכך והדבר דורש מיומנות גבוהה מאוד. לכן עולה השאלה איך נקים במות ברמה גבוהה? ואיך נבטיח כי הבמה תשרת אותנו כמו שצריך? אם כן הדבר החשוב ביותר בהקמת במות זה הניסיון של חברת ההקמה.

ככל שחברת ההקמה תהיה יותר טובה כך הבמות תהיינה יותר איכותיות. במות לאירועים מחייבות ידע עצום אם רוצים להקימן כמו שצריך. הניסיון של חברת הבמות משחק כאן תפקיד מרכזי וככל שהחברה יותר מנוסה כך אנו יודעים כי יש לה יותר ידע כיצד לבנות את הבמות ולכן וותק הוא קריטי בעולם הקמת הבמות.

בטיחות – ערך עליון בהקמת במות

אם אתם רוצים לבצע השכרת במות אתם חייבים להבין כי עליכם לשים דגש על נושא הבטיחות. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא שתקימו במה ואז תגלו כי היא לא בטוחה או חמור מכך שתקימו במה והיא תתמוטט באמצע ההופעה.

לכן במה מקימים עם מהנדס אשר יש לו ידע וניסיון בעולם הקמת הבמות. את הבמה יש להקים בדיוק לפי ההוראות של המומחים ולא לסטות מהן מילימטר. אל תגידו לי זה לא יקרה וזאת מכיוון שקריסה של במה יכולה לקרות ואף תקרה אם נזלזל בהוראות החוק או בהוראות המדע ואת זאת אף אחד מאיתנו לא רוצה. לכן אל תיקחו סיכונים מיותרים ושמרו על בטיחות מכיוון שהיא ערך עליון בהקמת במות.

האם כדאי לי להקים במה באופן עצמאי?

אם אתם רוצים להקים במות לאירועים אתם חייבים להבין כי אתם לא יכולים לעשות זאת לבד. עליכם להבין כי הקמת במות מחייבת ידע, כלים וניסיון ואדם מן הישוב לא יידע כיצד להקים במה. אם תקימו במה לבד אתם חייבים להבין כי אתם מסכנים את הקהל ואת האנשים שעל הבמה ולכן אסור להסתכן בכך.