כותרת
> C;
1/1
כרמיאל

דו"ח ביקורת של משרד החינוך: כ- 10,000 מילדי כרמיאל הלומדים במוסדות חינוך יכולים להרגיש בטוחים!

כרמיאלי כרמיאלפורסם: 25.01.21 , 19:43ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הביטחון בכרמיאל קיבל ציון 100! בתום תהליך ביקורת שנערך ע"י הקב"ט הראשי במשרד החינוך במחוז הצפון, הוגש לראש העיר משה קונינסקי דו"ח מפורט, שבו צוין: "ממצאי הביקורת של קב"טי מוסדות החינוך בעיר כרמיאל מצביעים על כשירות גבוהה מאוד. יש לציין שהביקורת בכרמיאל היא הביקורת הטובה ביותר שנעשתה עד כה במחוז הצפון. תחום בטיחות מוסדות החינוך בעיריית כרמיאל מנוהל בצורה מעולה, במקצועיות ובשליטה מלאה". ראש העיר ברך את עובדי אגף הביטחון והחירום בעירייה בראשותו של משה לוי .

בכרמיאל פועלים עשרות בתי ספר וגני ילדים המקבלים מענה ביטחוני מצוות קציני הבטחון של מוסדות החינוך כחלק מאגף הבטחון והחירום של העירייה בהובלת קב"ט העירייה משה לוי והביקורת בוצעה בעיריית כרמיאל על תחום הבטחון והבטיחות של מוסדות החינוך בעיריית כרמיאל.

ראש העיר משה קונינסקי : "עיריית כרמיאל מובילה תהליכי מצויינות בעבודה. תחום הביטחון והבטיחות הוא מיסודות העבודה שלנו ובמיוחד, כאשר המדובר על מוסדות חינוך שבהם לומדים

כ- 10,000 מילדים העיר. תוצאות הביקורת מצביעות בעד עצמן וכל שנותר לי הוא לברך את כל הנוגעים בדבר. אנו נמשיך לפעול במקצועיות ובמצויינות".

(צילום ארכיון: דוברות עיריית כרמיאל)