כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

הכירו: ביטוח פרפקט של הכשרה

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 20.09.19 , 08:32ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מכירים את התחום הזה שבו אתם הכי טובים – פשוט פרפקט? זה יכול להיות כלי הנגינה שלכם, יצירת תוכנית שיווקית או נוסחאות במתמטיקה. כיום, למי שמצליח להיות מושלם בתחום אחד חשוב יש אפשרות לחסוך כסף - הרבה כסף. אנו מתייחסים לתוכנית הנהגים המושלמים שהגתה חברת הביטוח הוותיקה – "הכשרה". נהגים איכותיים, עם וותק של שנה ומעלה בנהיגה ללא תביעות וללא תאונות בשנה האחרונה יכולים לקבל הנחה משמעותית בפרמיה השנתית בביטוח מקיף וצד ג'. איך גם אתם יכולים להצטרף לחגיגה הזו?

ביטוח פרפקט של הכשרה - מי יכול להצטרף אליו?

נהגים זהירים זוכים להנחות בכל חברות הביטוח, אך חברת הכשרה יצרה תוכנית מיוחדת שמעניקה הנחות ברכישת פוליסת ביטוח צד ג לרכב ורכישת פוליסת ביטוח מקיף לכל מי שיעמוד בקריטריונים שנקבעו. עליכם להיות:

  • בני עשרים וארבע ומעלה.

  • נהגים נקובים בפוליסה

  • בעלי וותק של שנה ומעלה בנהיגה

  • לא הגשתם שום תביעה כנגד חברת הביטוח השנה והגשתם לא יותר מתביעה אחת לפני שנתיים או שלוש.

אילו רכבים יכולים להצטרף לתוכנית הביטוח לנהגים מושלמים?

התוכנית מיועדת אך ורק לבעלי רכבים פרטיים. רכבי שטח ורכבים מיוחדים בקטגוריות שונות לא יוכלו להצטרף לתוכנית. כמו כן, חברת הכשרה תדרוש מכם לוודא כי מותקנים ברכב אמצעי מיגון מתאימים על מנת למנוע אפשרות של פריצה או גניבה.

תופתעו לדעת, כיום יש גם תוכנית מיוחדת של "פרפקט" בגרסה המיועדת ל... משאיות. ניתן להזמין את הביטוח עם כיסויים מתאימים לרכב הכבד במחיר אטרקטיבי לנהגי משאית העומדים בתנאים שצוינו לעיל.

זה לא הכל... יש גם הרחבות

מעבר לתוכנית ביטוח בסיסית לנהגים במסגרת ביטוח "פרפקט" של הכשרה, כל הנהגים שיתקבלו לתוכנית ורכשו ביטוח מקיף יכולים ליהנות מהרחבות כנגד מקרי ביטוח נוספים הכלולות באופן אוטומטי בתוך הפוליסה. נציג אותן בקצרה:

  • טוטאל לוס – מספיק רק חמישים אחוזי נזק!

חשבתם שרכב מוגדר כטוטאל לוס רק אם לא ניתן לנסוע בו? טעות. חברות הביטוח מגדירות רכב בנזק מלא כאשר לא משתלם לתקן אותו. במרבית הפוליסות תגלו כי מדובר ב 60% נזק ויותר. בתוכנית "פרפקט" תוכלו ליהנות מרכב חלופי או תשלום מלא עבור הרכב גם אם הוא ניזוק רק בשיעור של חמישים אחוזים בלבד.


הרחבה כנגד נזק לרכוש

הרכב שלכם ניזוק ובפנים היה הטאבלט או המחשב הנייד שלכם. תוכלו לקבל הרחבה מיוחדת לנזקי רכוש בהשתתפות עצמית נמוכה של 500 ₪ במידה ושווי הרכוש שניזוק הוא מעל 1,840 ₪.

רכב חדש במקום ישן

הרכב שלכם עבר מספר שנים על הכביש? תוכלו לקבל פיצוי בשווי של רכב חדש משנת ייצור של השנה האחרונה והשנה השוטפת.

מעבר להרחבות הללו ניתן לרכוש הרחבות נוספות: הרחבה נגד מהומות כפי שראינו לאחרונה בדרך איילון וכן הרחבה כנגד נזקי טבע שונים שאינם מכוסים בפוליסה הבסיסית.

מדוע כדאי לקבל ביטוח מקיף בתנאים מצוינים ?

השילוב המיוחד בין מחיר אטרקטיבי לכיסוי רחב עם מגוון של הטבות, הופכת את תוכנית "פרפקט" של הכשרה לאחת מפוליסות הביטוח המשתלמות בישראל. אך באותה נשימה, לא כל נהג יכול להתקבל לתוכנית. עליכם לעמוד בקריטריונים של נהג זהיר עם היסטורית נהיגה ללא תביעות בשנה האחרונה וכן להיות בעלי וותק בנהיגה. אם זכיתם להתקבל לתוכנית הביטוח, כדאי להישאר בה ולהמשיך לנהוג בזהירות על מנת שתוכלו לזכות במחיר אטרקטיבי גם בעתיד.

איך אפשר לבדוק אם אתם יכולים להתקבל לתוכנית "פרפקט"?

ניתן לפנות לחברת "הכשרה" באמצעות האינטרנט או הטלפון.

לקבלת מידע נוסף על הפוליסה אתם מוזמנים להיכנס לכאן.