כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

הנחיית NLP פרטני בקליניקה ו/או בסדנאות קבוצתיות

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 25.08.19 , 11:17ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הגר אלקיים הנחיית NLP פרטני בקליניקה ו/או בסדנאות

קבוצתיות

שמי הגר אלקיים, תושבת כרמיאל , נשואה + 3 . אל כרמיאל הגעתי לאחר נישואי וכאן גידלתי את ילדי עם הרבה אהבה למקום ועם הערכה רבה לאיכות החיים שהמקום מעניק לתושביו. תוך כדי הקמת המשפחה וגידול הילדים זכיתי לממש את חלום חיי וללמוד באוניברסיטה. את התואר הראשון שלי עשיתי בקרימינולוגיה וסוציולוגיה ושני תארים שניים עשיתי בגרונטולוגיה ובריאות נפש.

עם סיום הלימודים התחלתי לנהל מפעל מוגן לנפגעי נפש הנקרא "חוות רום" , שם עבדתי כ -7 שנים , תקופה שהיתה עבורי מלמדת, מרתקת , מלאת עניין ועשייה . לפני כשנתיים התחלתי ללמוד הנחיית NLP , נשביתי בקסמיה של השיטה ונפלאותיה , בטכניקות שיש לה להציע כדי לסייע לאנשים לצאת מהתקיעות, חיזוק הביטחון העצמי, שבירת אמונות שליליות ועוד ועוד.

החלטתי לפתוח קליניקה בכרמיאל כדי לתת לאנשים כלים לעזור לעצמם ,לצאת מהתקיעות, לחיות חיים מלאים ומאושרים יותר וכל זאת בתהליך שהוא חווייתי ועוצמתי.

מה זה בעצם NLP?

NLP - זוהי שיטה המסייעת לאנשים לחולל שינוי בחייהם ולהתקדם לעבר השגת מטרות. שיטה זאת מסייעת לפתור בעיות בחיי היום יום , לרוב אלו בעיות המעקבות או מונעות את הגשמת המטרות הגדולות.

בעזרת ה NLP נוכל לזהות את נקודות המקור הגורמות להיווצרות רגשות שליליים, לטפל בהן ולשבור את תהליך היווצרות האמונות השליליות ולהחליפן באמונות חדשות.

כיצד נעשה זאת?

שינויי ייצוג החוויה במח – שינוי הרגש וההרגשה כלפי האירוע והזכרון שלו- שינוי אמונות תוקעות למקדמות – קבלת החלטות ופעולות – התקדמות אל עבר הגשמת המטרות.

המאפיין הבולט של ה NLP הוא קיום תקשורת עם התת מודע ושימוש בדמיון מודרך שבאמצעותו נעשית הרפיה כטכניקה לשחרור לחצים ועומסים דבר המאפשר לבצע תהליכים עם התת מודע.

מדוע חשוב לתקשר עם התת מודע? התודעה שלנו נחלקת לשני חלקים לא שווים: המודע והתת מודע. השפעתו של התת מודע על חיינו היא עצומה, ההערכה היא שבסך הכל כ 3% מכח העיבוד של המח נעשה בחלק המודע ו כ 97% ! הם תהליכים לא מודעים של המערכות שלנו. מכאן, שהשקעה בתקשורת עם התת מודע הכרחית וחיונית ביותר.

תהליכים רגשיים רבים מעובדים מבלי שנהיה מודעים לכך. כדי שנצליח להתקדם וליצור שינויים אמיתיים בחיינו, כאלו שמחזיקים לאורך זמן, חשוב שהמודע והתת מודע ישתפו פעולה בינהם לטובת הגשמת המטרה.

במהלך הפגישות יש שימוש גם בקלפים שיש להם המון כוח בריפוי. הקלפים מייצרים דיאלוג באמצעות המשחק, מייצרים אפשרות לשיח במקום שיש בו התנגדות , והחשוב מכל – הם מהווים חלון שמשקיף אל הלא נודע שבנו... לחדרים שאולי טרם פתחנו, אך אנחנו יכולים להתוודע אליהם.

אז מזמינה אתכם להיפגש אצלי בקליניקה, פגישה ראשונה להיכרות ולא מחייבת בכלום.

מאמינה שתרצו להתנסות ולעבור חוויה שונה ומעצימה שתפתח בפניכם עולם טוב ויפה יותר.

ממני באהבה