כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

הרבה מעבר להצללה, אלה הווילונות הדקורטיביים שאתם חייבים להכיר!

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 07.02.23 , 11:06ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

וילונות הם מזמן הרבה מעבר לאמצעי הצללה

מהפיכת העיצוב שסוחפת את הבתים בישראל מתעצמת בכל יום בשנים האחרונות ומעניקה משמעות חדשה לפריטים שבעבר היו בעלי שימוש פונקציונאלי ולא מעבר, דוגמא נפלאה לכם היא וילון לסלון שבעבר בימי השמש החמים היווה אמצעי להחשכה וכיום הוא פריט עיצובי לכל דבר. אין ספק שלווילונות יש תפקיד חשוב בהגנה על פנים הבית הן מפני קרני השמש בקיץ והן מפני חדירת קור בימי החורף, אבל בשנים האחרונות הם הופכים לאחד ממוקדי העיצוב המרכזיים בכל בית ומשפחות רבות כוללות את החשיבה על הווילון כחלק בלתי נפרד מעיצוב חלל המגורים.

וילונות דקורטיביים שאתם פשוט חייבים להכיר

אם בעבר האפשרויות לבחירת וילונות דקורטיביים היו מצומצמות, היום אנחנו עדים למהפיכה של ממש כאשר האפשרויות שעומדות בפניכם הן מגוונות וכוללות אפשרויות רבות. בחירת וילונות לבית צריכה לכלול התייחסות לחלל המגורים ולהיות חלק מהעיצוב הכללי, הן מבחינת הצבעים והן מבחינת הבדים וזאת במטרה לשמור על קו דקורטיבי אחיד. עד השנים האחרונות וילונות זכו להתייחסות מועטה בעת חשיבה עיצובית, ההתייחסות ניתנה לרהיטים, לתאורה, לצבע הסיד שעל קירות הבית בעיקר. כיום אנחנו מבינים שלווילונות לבית יש תפקיד חשוב יותר מאשר רק לספק בידוד מחום, החשכה וכד', שכן מדובר בפריט שתופס שטח רחב והתאמתו לקו העיצובי משדרגת כל חלל בין אם מדובר על סלון, מטבח או חדר שינה.

וילונות דקורטיביים חשמליים

אנחנו חיים בעידן שבו כולנו מחפשים פתרונות שיעניקו לנו נוחות, אז למה לוותר או להתפשר כאשר אתם בוחרים את הווילון החדש שלכם? הגיע הזמן להתקדם ולבחור בפתרון נוח וקל שאותו יכול כל ילד או ילדה לפתוח או לסגור בצורה פשוטה ונוחה. כיום ניצבות בפניכם שתי אפשרויות מועדפות והן: וילון גלילה חשמלי מקצועי, אשר הינו פתרון נוח ויעיל בעיקר במפתחים רחבים כדוגמת יציאה למרפסת בשעה שבלחיצת כפתור ניתן לפתוח ולסגור את הווילון כך שהוא יעשה את תפקידו כפריט משלים לחלל העיצובי או שיספק לנו החשכה מפני קרני השמש הלוהטות. אפשרות שניה היא וילונות גלילה חשמליים אשר מאפשרים לנו בלחיצת כפתור ובנוחות מקסימלית לספק מענה להחשכה בשעות השמש או לסגירה קלה כך שנוכל ליהנות מבריזה מפנקת בשעות הערב.

איך כדאי לבחור את הווילונות הדקורטיביים לבית?

כמובן שבחירה של וילון צריכה להיעשות בהתאמה לצרכים המשפחתיים, לעיצוב הכולל וכמובן גם לתקציב. אנחנו ממליצים להתייעץ עם אנשי מקצוע טרם רכישת הווילון בכדי לקבל את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם, בברייטנס תוכלו למצוא מגוון וילונות במחירים אטרקטיביים וחשוב מכך נשמח לסייע לכם בבחירת הווילון החדש לבית שלכם.

קרדיט לתמונות PIXABAY