כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

הרחקת יונים בצפון - עושים אצל המומחים

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 18.06.20 , 11:04ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

היונים התיישבו לכם במרפסת, על אדן החלון או בכל מיני מקומות אחרים בסביבת הבית? אם זה המקרה כדאי שתהיו מוכנים למטרד גדול. מטרד הכולל המיית יונים טורדנית, לכלוך וזוהמה, צחנה בלתי נסבלת, כיני יונים ותחלואה גבוהה בקרב בני המשפחה. אם תרצו להימנע מזאת עליכם לפנות לשירות של הרחקת יונים בצפון.

לא כל אחד יכול ויודע לבצע הרחקת יונים בצפון, כפי שמייד נסביר. אך ראשית כל בואו נסביר מהם האמצעים שבהם משתמשים לצורך הרחקת היונים. האמצעים היעילים ביותר שעומדים לרשותנו הם הדוקרנים והרשתות, אלו הם אמצעים המרחיקים את היונים אך אינם גורמים לפגיעה פיזית ביונים.

הדוקרנים מיועדים עבור המשטחים עליהן שורצות היונים. למשל אם תתקינו דוקרנים על עדן החלון היונה לא תוכל למצוא שום נקודה לשבת עלייה ופשוט תתעופף למקום אחר. אם ישנם פתחים דרכן יונים חודרות אל המבנה, סגירת הפתחים לא תאפשר ליונים להיכנס. הכי פשוט והכי יעיל.

העקרונות להרחקת יונים בצפון הם די פשוטים, אך בכל זאת לא כל אחד יודע לבצע זאת בצורה הנכונה וזוהי עבודה למומחים ובעלי ניסיון.

הנקודה הראשונה היא שיונים הן בעלי כנף אשר מתעופפות להן בקלות ונוחתות במקומות גבוהים אשר אינם נגישים לבני האדם בכזו קלות. לנו אין כנפיים ולכן אנו נעזרים בסולמות על מנת להגיע אל אותם המקומות הגבוהים ולהתקין בהם את האמצעים להרחקת יונים. עבודה בגובה היא דבר מסוכן מאוד ודורשת הכשרה והסמכה. מי שלא הוסמך לעבודה בגובה עלול לסכן את עצמו בפציעות חמורות ואף מוות.

הנקודה השנייה היא שיש צורך לדעת כיצד להתקין את האמצעים להרחקת יונים בצפון. התקנת דוקרנים במרווחים הנכונים היא הכרחית על מנת להשיג תוצאות טובות. כמו כן יש לאטום את כל הפתחים עם רשתות. כל פספוס יהפוך את העבודה למיותרת. אם ישנם רווחים גדולים בין הדוקרנים היונה יכולה לנווט ביניהם.

הנקודה השלישית היא הצורך בהתמודדות עם סביבה מזוהמת. אם יש לכם יונים במרפסת, במקביל להתקנת האמצעים להרחקת היונים יש לדאוג לניקיון וחיטוי. עצם ביצוע עבודות החיטוי כבר חושף אתכם לסכנה ולכן זוהי עבודה למקצוענים המשתמשים בציוד הגנה.

ולבסוף ישנה גם חשיבות לאיכות העבודה מהבחינה האסתטית. מדובר בבית שלכם ולא תרצו התקנה חובבנית אשר מכערת את הבית. מתקינים מנוסים ומקצועיים יודעים לבצע התקנות אסתטיות תוך מינימום פגיעה בחזות המבנה.