כותרת
> C;
1/1
לימודים

טקס סיום בוגרי י"ב בית ספר השחר

כרמיאלי לימודיםפורסם: 21.06.20 , 10:46ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

טקס של 50 משתתפים וארבעה בוגרי בית ספר "השחר" זהו טקס מרגש במיוחד. זהו בית ספר יחיד מסוגו של תלמידים שלא מצאו את מקומם במסגרת החינוך הרגילה, נערים ונערות שיכלו לנשור ממערכת החינוך ולהיות בשולי החברה שלנו.

מדובר בתלמידים עם לקויות למידה מורכבות על בסיס רגשי, חברתי עם מנהלת כטל ספיר ועם צוות שלא מוותר על אף אחד! צוות שמתמחה בהעצמה ובסבלנות ובנחישות מצליחים כולם ביחד לסיים 12 שנות לימוד, להשיג תעודת בגרות בהיקף של 32 יח"ל ואף בגיוס משמעותי קרבי לצה"ל.

כבר יותר מעשור שקיים בית ספר שחר בכרמיאל, הנמצא בתוך בוסתן עצי פרי הדר, צמחי תבלין ופרחים צבעוניים שמקשטים את הדרך לעוד יום לימודים

פיסת גן עדן בעיר כותבת טל, מנהלת בית הספר על כל תלמיד ותלמידה שנכנסים בשער בית הספר נתקלים באווירה אחרת ומיוחדת מצד התלמידים והצוות מקצועי, מוכשר ואוהב של אנשי מינהלה, סייעות, מטפלות, הוראה ותרפיה, פסיכולוגית, פשוט צוות מחבק ומלא באהבת אדם התלמידים זוכים ואנחנו כחברה ביחד איתם.

אמש, בטקס מרגש עם שולחן וכיבוד עם במה מעוצבת שמכבדת את האירוע ושטיח אדום עליו צעדו נרגשים התלמידים לקבל את תעודת הסיום של בית הספר ועוד יותר כאשר הקשיבו לברכות של המנהלת האהובה עליהם טל ספיר בלחסן וכבוד ראש העיר משה קונינסקי.

טל מנהלת בית הספר מסכמת כי כל התלמידים של בית הספר "שחר" למדו כישורי חיים, קיבלו המון אהבה ואני בטוחה שיפיצו את האור והנשמה הייתרה שספגו בביה"ס שחר - בכל מקום אליו יפנו ".

טניה מזרסקי – מ"מ ראש עיר - כל ביקור שלי בביה"ס "שחר" מלווה בדמעות של התרגשות, אבל אלו הן גם דמעות של שמחה. אני שמחה על ההזדמנות שמקבלים ילדים, שקשה להם במסגרת אחרת, ואילו פה הם מוצאים בית של ממש, מחבק, עוטף ומכין אותם לחיים. טל המנהלת וצוות ביה"ס מעניקים לתלמידים כל כך הרבה אהבה! כשמבקרים בביה"ס רואים זאת בעיניים - כל מורה, כל סייעת רואה את הדברים באופן אישי, כל ילד הוא מבחינתם "שלהם" והם עושים הכל כדי להעצים אותו, כדי שיצליח. סנדרה פסיכולוגית ביה"ס סיפרה, שלוקח זמן עד שמוצאים את הדרך ללבו של כל תלמיד. אני יודעת שלחניכים בביה"ס יש סיפורים אישיים מאוד מורכבים, וההישג של 32 נקודות בגרות אינו מובן מאליו, ואין זה פשוט להגיע לשם, אבל ב"שחר" יודעים לא לוותר. בתהליך לימודי מלא סבלנות, מבלי להתייאש הם אף פעם לא מוותרים על אף ילד. תודה ענקית לצוות של הבית הספר ולליהי גלעד אולסון מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד בעיריית כרמיאל..!

טניה מזרסקי