כותרת
> C;
1/1
כרמיאל

יום המעשים הטובים- שוטרי משטרת ישראל עם הפנים לאזרח

כרמיאלי כרמיאלפורסם: 03.04.19 , 07:34ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
שוטרים מתחנות משטרת ישראל במרחב הגליל פעלו מתוך שליחות ואמונה כי הם כאן למען הקהילה ולשמירה על ביטחונה. כך למשל :
• בתחנת טמרה: בוצעה פעילות משותפת יחד עם הנוער המקומי בבית ספר "אלנור" המחנך תלמידים בעלי צרכים מיוחדים וכן במרכז לריפוי ועיסוק למוגבלים "מעש", אשר במסגרתה צבעו את בית הספר ושתלו עציצים. וכך אמר אחד התלמידים בסיום יום הפעילות ""כשאהיה גדול אני רוצה להיות שוטר... "אתם נותנים לנו המון בעיר ולכן אני כל כך אוהב אתכם" "
בתחנת משגב: נרתמו השוטרים לרווחת התושבים בכפר דיר חנא וביצעו ניקיון וצביעה של בית הקברות הנוצרי-מוסלמי בכפר. כמו כן חילקו השוטרים יחד עם פקחי העייריה בעראבה תשורות צנועות למאבטחים ולמנהלי בתי הספר והודו להם על עשייתם לאורך כל השנה עם הנוער בעיר. בנוסף חילקו השוטרים יחד עם הנוער המקומי של הכפר סחנין והכפר עראבה תשורות לילדים המטופלים במחלקת האונקולגיה והילדים בבית חולים רמב"ם.
בתחנת כרמיאל: נרתמו השוטרים לצביעת המועדון המשרת את הילדים המתגוררים בכפר הילדים, בנוסף פעלו לשיפוץ וצביעה במוסד לילדים עם מוגבלויות בעיר, בית הספר "השחר" שבעיר וכן בביתו של השוטר הילאל בדר ז"ל ששירת בתחנת כרמיאל. בנוסף פעלו השוטרים בבית ג'אן ביצירת סבונים וחלוקתם לנזקקים ולקששי הכפר והן בכפר ראמה חולקו עצי ריח יחד עם מנשרים לנהיגה בטוחה וזהירה.
• בתחנת מג'דל אל כרום: שוטרי התחנה נרתמו לשפץ ולרהט ביתם של משפחה קשת יום בכפר מג'ד אל-כרום. בכפר דיר אל אסד נרתמו השוטרים לשפץ את בית הקשיש שבכפר.
•לכל זאת יש לציין את בוחני התנועה אשר הסבירו לילדי גן חובה על החשיבות בזהירות בדרכים.
משטרת ישראל רואה כערך עליון את הציבור אותה היא משרתת ותמשיך היא בעשייתה כל ימות השנה
קרדיט: דוברות המשטרה

קרדיט: דוברות המשטרה

קרדיט: דוברות המשטרה

קרדיט: דוברות המשטרה