כותרת
> C;
1/1
אירועים

כל מה שצריך לדעת כשרוצים לקנות מתנה לעובדים

כרמיאלי אירועיםפורסם: 17.11.21 , 15:24ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אתם מנהלים עסק ומוצאים את עצמכם בכל פעם מחדש מחפשים מתנה מוצלחת לעובדים שלכם? לא יודעים מה יכול לשמח אותם ואיך תוכלו לבחור את האופציה הכי טובה שיש? אתם לא לבד. למעשה, כל מי שיש לו עובדים, בין אם מדובר על שלושה עובדים ובין אם מדובר על שלוש מאות, מחפש מתנות לעובדים. נהוג לתת מתנה לעובדים לראש השנה, לפסח וגם לימי ההולדת, כך שטבעי שהדילמה סביב העניין הזה תצוץ בכל פעם מחדש. לכן אנחנו מציעים לכם לחשוב מה באמת יכול לשמח את העובדים שלכם, כי חשוב לזכור: אנחנו נותנים מתנה לא רק כי "צריך", אלא בגלל שאנחנו רוצים לשמח ולרגש את מי שיקבל מאתנו את המתנה.

מתנה לעובדים – כך תבחרו בצורה נכונה

ראיתם אפשרויות שונות? אתם מתלבטים בין מתנה בעיצוב אישי ובין מתנה גנרית שתהיה זהה עבור כל העובדים? אפשר להבין ללבכם. צאו מנקודת הנחה שאין תשובה אחת נכונה לשאלה באיזו מתנה יפה לעובדים כדאי לבחור. מצד שני, כאשר חושבים על מתנה לעובדים כדאי יהיה לקחת בחשבון פרטים שונים. למשל:

  • כמה אתם רוצים ויכולים להשקיע בכל מתנה?
  • האם יש סכום שלא תרצו לחרוג ממנו?
  • האם זו צריכה להיות מתנה מעוצב? יפה? שימושית?
  • האם כל עובד יקבל את אותה מתנה או שאתם רוצים להציג בחירות שונות בפני העובדים?

ככל שתענו בצורה מקיפה יותר על השאלות האלה, כך יהיה לכם יותר קל לבחור מתנות מקסימות לעובדים. מדהים להיות שהיום, בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, העובדים מצפים לקבל תנאי עבודה טובים, וחלק מהתנאים כוללים גם את המתנות. זו הסיבה שבגללה אנחנו ממליצים לכם לחשוב על הדברים לעומק ולבחור את המתנות הכי שוות שיש, כי חבל להתפשר על העניין הזה.

החליטו מראש על התקציב

בין אם בחרתם מתנה בעיצוב אישי לעובדים ובין אם אתם מעדיפים לקנות את אותה המתנה לכולם, שימו לב גם לעלויות. מצד אחד, אתם בוודאי רוצים לשמח את כולם כאשר אתם רוצים לקנות מתנה לעובדים, אך מצד שני, בוודאי לא תרצו להכניס את העסק לחובות בשל כך. לכן יש טעם לבדוק את הדברים לעומק. אם יהיה לכם תקציב ברור וידוע מראש לכל המתנות עבור כל העובדים, תוכלו להיות שלמים יותר עם הבחירה שלכם ותוכלו להימנע מהוצאה כלכלית גדולה מידי. לכן, אם חשוב לכם לעשות את הדברים בצורה מסודרת, כדאי שתתייחסו גם לעלויות. כך תגלו גם שלא פעם הזמנת מתנות לעובדים שלכם ישירות דרך האינטרנט, זו יכולה להיות בחירה נכונה. זה יכול לצאת לכם יותר זול והרבה יותר נוח, אז איפה כאן הדילמה? הזמינו עוד היום מתנות מוצלחות לעובדים שלכם ותראו שלא תצטערו על כך.