כותרת
> C;
1/1
לימודים

כ-98% מהילדים והתלמידים חזרו בשבוע האחרון ללימודים בגני הילדים ובבתי הספר בכרמיאל

כרמיאלי לימודיםפורסם: 26.05.20 , 09:10ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
ראש העיר משה קונינסקי , "לאור העובדה שתהליך החזרה לשגרה היה מורכב מאוד, אני רואה בהגעתם של כמעט כ-100% מהילדים לגנים ושל התלמידים לבתי הספר בעיר הבעת אמון גדולה במיוחד במערכת !"
ראש העיר מדגיש בדבריו, "הקשר עם הנהגת ההורים העירונית, היה יוצא מן הכלל והיווה נדבך חשוב נוסף בהצלחה בהתמודדות עם המשבר הבריאותי הגדול ביותר שידענו עד עתה. קיימנו קשר יומיומי עם יו"ר ההנהגה העירונית משה צדקיהו ועם יו"ר הנהגת הורי הגנים עמרי סרמילי ומנהיגי ההורים בבתי הספר. שיתפנו אותם בהערכות המצב וניסינו להבין מה חשוב להם בכל רגע נתון, היינו יצירתיים, גילינו גמישות ושינינו סדרי יום בהתאם ובמהירות. לכל אורך התקופה, שמרתי על קשר עם מנהלי בתי הספר,
קיימנו שיחות זום, והענקתי להם יחד עם צוות מינהל החינוך בעירייה תחושת גיבוי והערכה על פועלם בשטח".
כמו כן, אמר משה קונינסקי , "למדנו והחלטנו תוך כדי תנועה כפי שנדרש בתקופת חירום ופעלנו בלוחות זמנים לחוצים ועמוסים ולעיתים באי ודאות. אני מבקש להודות לממלאת מקומי ומחזיקת תיק החינוך טניה מזרסקי, למנכ"לית העירייה דר' שולה מנחם , לראש מינהל החינוך אודי איזק , יו"ר הנהגת ההורים משה צדקיהו וצוות מנהל החינוך על שיתוף הפעולה".
משה קונינסקי , משבח את מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך אורנה שמחון וצוותה, "שסייעו לנו לכל אורך התקופה ולא הרגשנו לבד".
לסיכום, אומר ראש העיר, "גם כעת כשהמערכת מתפקדת בצורה יוצאת מן הכלל, אנחנו פועלים להתאמת המערכת לצרכים המידיים והעתידיים".

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי (משמאל) עם יו"ר ההנהגה העירונית משה צדקיהו