כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

ליהנות מהבריכה הביתית שלכם בכל השנה

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 30.11.23 , 08:55ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אם אתם רוצים לבנות בריכה בחצר של הבית, היום זה קל יותר מתמיד. רבים בוחרים לבנות בריכה בין אם בשביל לשחות כל בוקר, לאחר חברים ובני משפחה ופשוט, כי אפשר. אז רגע לפני שתוכלו להביט לחצר שלכם ולראות את הבריכה עליה תמיד חלמתם, אנחנו רוצים לדבר איתכם על כמה פרטים אותם חשוב להכיר כדי לעשות את הדברים כמו שצריך, כדי להגיע לתוצאות שישביעו את רצונכם. במאמר הבא נדבר על הקמה מקצועית של בריכה, מה צריך לשים לב אליו וכמובן, על חימום הבריכה באמצעים מתקדמים. מתחילים עכשיו.

לפני הכל, אנחנו צריכים להבין מה המטרות שלנו

בדיוק כמו שלא ניגש להקים בניין בלי שיש לנו תוכנית סדורה רשומה לפנינו, כך גם בהקמה של בריכה. אנחנו חייבים להגיע עם תוכנית אשר מתייחסת למשתנים בסביבה כמו גם לצרכים של הלקוח, כדי שהתוצאה תהיה טובה וכדי שמקווה המים אכן ישמש אתכם לאורך הזמן. אז לפני שאתם בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר, הנה כמה שאלות אותן כדאי לכם לשאול את עצמכם:

קודם כל, האם אתם מחפשים פתרון לטווח רחוק או משהו זמני:

בדרך כלל אם עוברים לבית חדש או משפצים בית קיים, אלו הרגעים בהם עולה המחשבה על הקמה של בריכה בחצר וכן הלאה. אלא שלעיתים, גם אם הנכס לא נמצא בבעלותכם, אתם רוצים להקים מקווה מים אשר ישמש את בני המשפחה ואתכם. דעו כי האופציה הזו קיימת ואתם רק צריכים לעשות את הפעולות הדרושות כדי להבטיח כי זו אכן תשרת אתכם על הצד הטוב ביותר.

לאחר מכן, חישבו על קהל היעד:

אם אתם רוצים למשל להשתמש בבריכה כדי לשחות ולקיים פעילות ספורטיבית, אתם צריכים לבנות אותה בגודל כזה שיאפשר זאת. אם אתם בסך הכל רוצים להשתמש בה כדי לארח קרובים ובני משפחה, אז קהל היעד שלכם שונה וקיימת אפשרות כי תבחרו להקים מקווה מים בגודל אחר ובעיקר, גובה המים יהיה אולי נמוך יותר בצורה משמעותית. ככל שתצליחו להגדיר את הצרכים שלכם באופן מדויק, כך תדעו לטווח את צרכים שלכם לבעלי המקצוע.

לחמם את הבריכה מסביב לשעון, כדי ליהנות ממנה כל הזמן

כל ילד יודע כי מים עומדים מתקררים לאורך הזמן. מחמם מים לבריכה פרטית חשוב לא רק בחודשי החורף, כי אם כל הזמן. אם אתם מתלבטים איזה מחמם מים לבריכה פרטית לבחור, הרשו לנו להציג בפניכם את האופציה הסולארית. שימוש באנרגיה סולארית הופך פופולארי לאורך הזמן, בעיקר לאור העליה במודעות לנזקים של משבר האקלים על כולנו. היום אנחנו יודעים להשתמש באנרגיה של קרני השמש כדי להפיק חשמל. אותו חשמל יכול לשמש אותנו כדי לחמם את המים ולא באמצעות שריפה של דלקים מזהמים. אבל, יש לשימוש באותו מחמם מים לבריכה פרטית סולארי יתרון נוסף. חימום של מים באמצעות חשמל לוקח הרבה זמן מהרגע בו אנחנו מפעילים את המכונה ועד לחימום מלא של המים. אם נשתמש בחשמל בלבד, הרי שאנחנו נמצא את עצמנו מפעילים אותו שעות ארוכות וכן, השימוש בחשמל עולה כסף. אם ננצל את האנרגיה של הטבע, המשאב העומד לרשותינו כל הזמן, נגלה מהר מאוד כי אנחנו יכולים לחסוך לא מעט כסף רק מעצם השימוש במערכת הזו. כך שאנחנו מאמינים כי מדובר על פתרון מצויין, יעיל וחסכוני במיוחד.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם

יש לכם חלום? רוצים להקים בריכה בבית שלכם? אין שום בעיה. אנחנו כאן כדי לחשוב ביחד אתכם על כל הפרטים הקטנים ולהפוך את החלום למציאות.

קרדיט-Photo by DaYsO on Unsplash