כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

מדוע לא כדאי לי לפנות אל חברה מחו"ל בשביל עיצוב מזרקה חכמה?

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 23.08.22 , 11:20ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

יש לעיתים בישראל נטייה להסתכל על חברות מחו"ל כדבר הטוב ביותר שיש וזו טעות קטלנית שבמקרה הטוב תגרום לכם נזק של מאות אלפים ובמקרה הרע תמוטט את הארגון שלכם. זה נכון גם כאשר אנו מדברים על עיצוב מזרקה חכמה. עליכם להבין ולדעת כי את העיצוב של מזרקה חכמה לא כדאי לעשות עם חברה מחו"ל מעקב מספר סיבות שמיד נפרט.

קודם כל עליכם להבין כי חברה מחו"ל תיקח מכם הרבה יותר כסף על עיצוב המזרקה. לא רק זאת חברה מחו"ל לא מכירה את המנטליות הישראלית, את גופי התכנון, את תקנות התכנון והבנייה ולכן העבודה שלה תהיה גם הרבה פחות טובה וגם תיקח הרבה יותר זמן. לכן תכנון מזרקה עושים רק עם חברה מישראל וכך מבטיחים איכות, מקצועיות ורמה גבוהה מאוד של תכנון וביצוע וזה שווה המון.

מה היתרונות של מזרקה חכמה בנוף האורבני הישראלי?

לאחר שהסברנו מדוע עיצוב מזרקה חכמה עושים רק עם חברה מהארץ, אנו רוצים לשאול מה היתרונות של עיצוב של מזרקה חכמה? אם כן עליכם להבין כי מזרקה היא אטרקציה אמיתית בכל עיר שהיא נמצאת והיא מהווה מוקד משיכה גם לתושבים וגם לאנשים המגיעים מחוץ לעיר.

מזרקה הופכת את הנוף העירוני להרבה יותר מרשים וזה יתרון עצום. לא רק זאת אלא שבאופן יחסי ואל מול היתרונות שלה העלויות של מזרקה הן מאוד קטנות ונמוכות ולכן לכל עיר כדאי לשים לפחות מזרקה אחת ברחבי העיר וכך לשדרג את העיר בכמה רמות תודות למשהו פשוט להתקנה כמו מזרקה.

האם עיצוב מזרקה חכמה זה משהו שכל אדריכל יכול לעשות?

עולה השאלה האם עיצוב מזרקה חכמה זה משהו שכל אדריכל יכול לעשות? אם כן אתם צריכים להבין כי העיצוב של מזרקה חכמה ממש לא יכול להיעשות על ידי כל אדריכל. עליכם להבין ולדעת כי רק מומחה לעיצוב מזרקות יכול לתכנן אחת ולכן אם אתם רוצים לשים מזרקה בעיר שלכם פנו אל מומחה אמיתי ולא אל אדם שאין לו ידע בעיצוב מזרקות אדריכל טוב ככל שיהיה.

עליכם להבין שאם תבחרו אדריכל ברמה נמוכה לעיצוב המזרקה ולתכנון שלה אתם תהיו בבעיה קשה וספק אם הפרויקט יתרומם. לא נגזים אם נאמר כי לאדריכל יש תפקיד מפתח בעיצוב מזרקות והוא יקבע בצורה רבה כיצד המזרקה שלכם תהיה.

וודאו כי ההתקנה של המזרקה נעשית בצורה הטובה ביותר שיש

בעת עיצוב מזרקה חכמה יש תפקיד מרכזי לאדריכל אך גם לחברה המתקינה את המזרקה. עליכם להבין כי העיצוב של המזרקה החכמה הוא קריטי אך לצד זאת גם ההתקנה של המזרקה היא קריטית ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת אם אתם שמים מזרקה בעיר שלכם.