כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

מדוע תרומה לחיילים היא כה חשובה?

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 28.11.21 , 08:44ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מדינת ישראל היא מדינה השונה מארצות אחרות וזאת מכיוון שהיא מאוימת מהשכנים שלה. מצד אחד יש את איראן ומנגד את חיזבאללה, סוריה וחמאס אשר מאיימות על אזרחי ישראל ועושות כל מאמץ בכדי לפגוע בעם ישראל. על רקע זה יש לציין כי במצב עניינים זה יש חשיבות עצומה לכך שצעירי ישראל ישרתו בצבא ההגנה לישראל. עלינו להוקיר את החיילים ולכבד אותם על כך שהם שומרים עלינו ועל חיינו.

אך אי אפשר להתעלם מן העובדה כי המשכורת של חיילי צה"ל היא נמוכה מאוד ולא מספקת להם אפשרות לחיות בכבוד. כך יוצא כי חיילים רבים לא מצליחים לסיים את החודש וזו בעיה רצינית אשר אי אפשר להכחישה. לכן מוטלת החובה על מי שיכול מאזרחי ישראל להרים תרומה לחיילים וכך לאפשר להם לחיות בכבוד ולזכות לאיכות חיים גבוהה יותר מאשר זו שהם מקבלים רק מהמשכורת הצבאית שלהם.

הידעתם? אפשר לקבל החזרי מס על תרומות

תרומה לחיילים זה משהו שצריך מהלב ומתוך הרגשת שותפות בגורל עם ישראל. אך אי אפשר להתעלם מדבר נוסף בהקשר של תרומה לחיילי ישראל וזו העובדה כי אפשר היום לקבל החזר מס על תרומות וגם על תרומות לחיילים.

לכן אם אתם מרוויחים כסף ואתם תורמים אתם יכולים לקבל החזר על הכסף שתרמתם. כך במקום שהמדינה תחליט מה לעשות עם המיסים שלכם אתם קובעים לאן המיסים שלכם הולכים וזה דבר משמעותי ביותר שמהווה עוד סיבה מדוע כל כך כדאי לתרום לחיילים צה"ל וזה משהו שכדאי לתת עליו את הדעת.

מדוע כל כך כדאי לתרום לחיילים?

אז מדוע בעצם כדאי להרים תרומה לחיילים ולא לדברים אחרים? אם כן נקדים ונאמר כי כל תרומה היא מבורכת ואתם יכולים להחליט לתרום גם לחיילים וגם לדברים נוספים וזה יהיה בסדר גמור. אך עליכם להבין כי חיילים הם אנשים אשר מקריבים את עצמם למענכם ולכן כאשר אתם תורמים לחייל אתם למעשה תורמים לילדים שלכם.

ביטחון הוא ערך מקודש בישראל ומי שעושים לילות כימים לשמור עלינו הם החיילים שלנו אשר מקריבים את הקורבן הגדול ביותר, חייהם, למעננו. לכן תרומה לחייל היא הדבר הטוב ביותר שאזרח ישראלי יכול לעשות וזה הדרך הנבונה ביותר להשתמש בכסף שלנו ועל כך אין עוררין או מחלוקת.

מדוע חנוכה הוא חג שחייבים בו לתרום לחיילים?

אם אתם רוצים לתרום לחיילים כדאי לכם לתת תרומה לחנוכה וזאת מכיוון שכך נבטיח כי בחנוכה לחיילים שלנו יהיה לאן ללכת ומה לקנות. חג החנוכה הוא חג של המכבים הגיבורים ואין דבר נאה יותר מאשר לתת בחג זה תרומה לגיבורים של שנות האלפיים, החיילים בצבא ההגנה לישראל, וכך להוקיר את ההשקעה העצומה שלהם בנו ובמדינת ישראל.