כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

מדריך קניית מאווררי תקרה לבית

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 20.05.20 , 14:26ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מדריך קנייה שיעזור לכם למצוא מאווררי תקרה לבית מהסוגים והדגמים הטובים ביותר. אז בואו לראות איזה סוגים זמינים, איך למצוא את הגודל המתאים, ואילו אפשרויות חשוב לקחת בחשבון.

מאווררי תקרה לבית, ילדי המהפכה התעשייתית, הם עדיין הפתרונות ההגיוניים ביותר לנוחות הבית, למרות המהפכה הווירטואלית בעולם מכשירי הנוחות לבית. לאחר למעלה ממאות סוגים של מאווררי קרה, הם ממשיכים לתפקד כתוספות פשוטות אבל מקסימות לקירור הבית.

למה הפופולריות המתמשכת הזאת? כי הם מאווררי תקרה לבית עובדים כמו קסם. המערבולת היציבה והשקטה של הבריזה הנעימה מעוררת את הזיכרונות הרומנטיים של תקופות קודמות, ושעות אחר צוהריים קיציות וחמות.

אבל חשוב להבין גם את הצד המעשי של מאווררי תקרה לבית

הם הופכים את החדר לנוח יותר ומורידים את חשבונות החשמל. על ידי ערבול אוויר בקיץ, ניתן לצמצם את הדרישות למערכות מיזוג אוויר, וליהנות מאוויר קריר ונעים בבית, שעולה כמה שקלים ליום.

במהלך הקיץ, התקנת מאווררי תקרה לבית בשילוב עם מזגן מאפשר הגדרת תרמוסטט גבוה יותר ללא הבדל משמעותי בנוחות. הבריזה של המאוורר תגרום לחדר חם ביותר להרגיש קריר יותר. על ידי הרמת התרמוסטט, ניתן לחסוך עד שלושים אחוזים בחשבונות הפעלת המזגנים, בהתאם לבניית הבית ואזור המגורים.

איך נוצרת תנועת האוויר מהמאווררים?

למרות שמאווררים מדורגים לפי כמות האוויר שהם מניעים, הדירוגים אינם רלוונטיים במיוחד מכיוון שהם אינם מבוססים על סטנדרטים מקובלים באופן כללי ומכיוון שמאוורר משמש רק לעתים רחוקות במהירות מלאה.

תנועת האוויר שנוצרת על ידי מאווררי תקרה לבית היא גורם חשוב שצריך לקחת בחשבון, כמו גם האורך ומספר הלהבים; המרחק מהתקרה; ומהירות התנועה שלהם לדקה. מנוע חלש יכול לסובב להבים קצרים במהירות, אם הלהבים מותקנים בגובה מתאים.

מאווררי תקרה לבית בדגמים של היום התקדמו המון בהשוואה לעבר

הדגמים של היום זמינים עם מנועים טובים יותר, חומרים עמידים יותר, עיצוב יפה יותר של גימור ובקרות אינטואיטיביות.

אתם יכולים לבחור מבין עשרות סגנונות, תצורות, גדלים ומחירים, ולבחור בין הדגמים של מאווררי תקרה לבית שהכי מתאימים לצרכים שלכם.

חומרים ושיטות גימור

מאווררי תקרה לבית מיוצרים בשיטות גימור של להבים שכוללות גוון טבעי, לבן, דובדבן, אלון, אגוז, גרניט, שחור, או גוונים צבעוניים שונים. חלק מהלהבים מגיעים עם גימור הפיך, למשל, הם יכולים להציע מראה אלון מולבן מצד אחד וגימור לבן צבוע מצד שני. פשוט הופכים את הלהבים על מנת לשנות לחלוטין את מראה המאוורר.

להבים אחרים מיוצרים מאקריליק צלול או מעושן. מאווררי תקרה חיצוניים שונים כוללים להבי בד מפרש רחיץ שנמתחים מעל מסגרת; והבד זמין במספר צבעים.

יותר להבים, יותר כסף, אבל לא בטוח שיותר יעילות

מאווררי תקרה לבית זמינים עם שלושה עד חמישה להבים; המספר הסטנדרטי הוא ארבעה להבים. מספר הלהבים אינו משפיע באופן משמעותי על הביצועים. חלק מהמומחים מאמינים שיותר להבים מניעים פחות אוויר, מכיוון שיש להם פחות מקום לתפוס אוויר.

אבל מספר הלהבים אכן משפיע על העלות, ובאופן כללי, ככל שהלהבים רבים יותר, כך העלות גבוהה יותר. הלהבים מגיעים במספר אורכים, ורוב היצרנים מייצרים שניים או שלושה אורכים שונים בלבד. להבים ארוכים מניעים יותר אוויר בהשוואה ללהבים קצרים.

רגע לפני סיום, כמה מילים על איכות לעומת עלות

מאווררי תקרה לבית יכולים להיות זולים או יקרים, בהתאם לאיכותם. למאוורר איכותי יש כמה תכונות שלא סביר שתמצאו במאוורר זול.

הם מניעים אוויר בצורה יעילה ושקטה, החלקים שלהם מעוצבים היטב, הם מיוצרים מחומרים ברמה גבוהה ויש להם גימור אטרקטיבי שנשאר לאורך זמן. למנוע יש כמה מהירויות, ואתם מקבלים אחריות לטווח הארוך, של עשר שנים לפחות.