כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

מה הוא הסגנון שיהלום שיש למטבחים שלכם?

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 21.05.20 , 09:26ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

שיש למטבחים הפך ברבות השנים למוצר חשוב ביותר, אם לא הכי חשוב בדקורציה של מטבח. במידה ובשנים קודמים היה המטבח תחום כחדר נבדל מן הדירה, כי אז במציאות של היום הוא הפך לחלק הומוגני מן הדירה, דבר אשר העלה את הסטטוס שלו לממד אחר. חוץ מן המשמעות של שיש למטבח בכל ההיבט של סגנון, הינו נדרש להיות חלל של עשייה מעשי ואף לענות עבור כל מיני דרישות של העושים בו שימוש.

איזה סוג של שיש למטבחים הכי מומלץ?

התחום של שיש למטבחים נחלק לסוג מעובד והן לסוג טבעי. ברמה הכללית, אפשר להגיד, כי שיש סינתטי מוגדר בהומוגניות של הגוון במנעם גדול של חלופות של סגנון, כמו אף מנעד של גוונים בשפע. על מנת להגן על הנראות הזוהרת של שיש סינתטי, צריך לא לנקות אותו על ידי אקונומיקה. שיש סינתטי אינו שריד בפני טמפרטורה גבוהה, כה ששימת מחבת חם על גביו תסב נזק לרוב העליון שלו ותביא לבלאי שלו. סדק אשר קרה בתוך השיש הסינתטי יהיה מורכב למדי עבור תיקון וכן הוא יתפשט באופן יותר זריז אל מול השיש הטבעי. מבין מבחר של שיש סינתטי, אבן קיסר מאופיין להכי בטוב טעם וגם להכי שריד.

שיש טבעי נחלק לשתי קבוצות – אוניקס ואף חברוני. שיש חברוני הינו השיש אשר עלותו יותר נמוכה והן הינו מעט אקסקלוסיבי. חרף העובדה כי שיש חברוני שריד בפני קרני השמש, הינו אינו הולם בפרט מטבח אקטיבי, בשל כך כי עסקינן באבן נושמת, אשר הנקבוביות שלה יכולות להיות מעולות עבור יצירה של בקטריות. אפשרות הספיגה שלו הינה רבה, כה שבמידה ונשפכת כוס של אלכוהול על גביו ולא ניקיתם זאת לאלתר, הדבר יקשה עליכם ביותר להוריד את הכתם אשר נוצר.

שיש טבעי מן אוניקס הינו אקסקלוסיבי ביותר וכן הינו מהדר אזורים כמו למשל – בניינים אקסקלוסיביים וגם בתי מלון. הצבע הלבן שלו ספציפי במיוחד ואף עורקים רכים כהים עוברים במהלכו. אף שיש זה אינו הולם בפרט עבור מטבח אקטיבי, מפאת הסיבה כי עסקינן באבן טבעית, אשר סופחת אליה מעט מן שיש חברון, אבל בהחלט סופחת כל מיני כתמים.

לפרטים נוספים ליחצו - חיפוי שיש למטבח