כותרת
> C;
1/1
כרמיאל

ענאן דאו דוור בדואר כרמיאל נבחר לעובד מצטיין בחברת דואר ישראל

כרמיאלי כרמיאלפורסם: 24.02.20 , 10:36ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

חברת דואר ישראל העניקה בימים אלה פרסי הוקרה שנתיים לעובדים המצטיינים. בטקס מרשים להבעת הערכה והוקרה לעובדות ולעובדים המצטיינים בחברה, שתוכנן והופק על ידי רונית יששכר וציון אליטוב מתחום רווחה וגמלאים בחברת דואר ישראל, הוענקה תעודת הצטיינות לענאן דאו, דוור בדואר כרמיאל. בטקס השתתפו דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל, חזי צאיג, יו"ר דירקטוריון דואר ישראל ושמעון פרג'ון, יו"ר ארגון העובדים הארצי בדואר ישראל, הנהלת חברת דואר ישראל ובכירי החברה.

בנימוקי הוועדה, אשר בחרה ענאן דאו כעובד מצטיין, צוין כי הוא "עובד מקצועי, אמין ונאמן המבצע את תפקידו בצורה מושלמת. ענאן אהוד ואהוב מאוד על חבריו וממוניו בשל הרצון התמידי שלו לסייע לאחרים. מעבר לתפקידו כדוור הוא משמש גם כשליח בכל עת שנדרש ממנו ומבצע עבודה נוספת ומהווה דוגמא לחבריו ולכל סביבת העבודה".

ענאן דאו, יליד 1979 , נשוי ואב לשני ילדים, החל לעבוד בדואר ישראל בשנת 2009 ומשמש כמחלק דואר בכרמיאל אמר כי :"הופתעתי מאוד שנבחרתי כעובד מצטיין והיה כיף לשמוע את זה. אני מאוד מעריך את המנהלים שלי אשר המליצו עליי . מקום העבודה שלי הוא כמו משפחה קטנה ואם צריך עזרה עוזרים זה הדדי, האווירה אצלנו מאוד חיובית וקיבלתי פרגון ענק מכל העובדים במחלקה".

הצלם: אלי אוליאל אטרקציות לאירועים