כותרת
> C;
1/1
אירועים

פסטיבל המחול בכרמיאל נפתח אמש במופע מרגש עם שירי להקת כוורת בהשתתפות 1,500 רקדנים

כרמיאלי אירועיםפורסם: 04.07.19 , 18:31ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אמש נפתח פסטיבל כרמיאל ה -32 בפני קהל של אלפים מכל חלקי הארץ, שבאו לחגוג את תחילת הפסטיבל באצטדיון כרמיאל.

המופע נפתח בדברי ברכה מפי ראש העיר כרמיאל משה קונניסקי בדבריו אמר ראש העיר :

"פסטיבל מחול כרמיאל הוא פסטיבל של ארץ ישראל היפה והטובה. הפסטיבל משמר את הישן אבל גם מקפיד לחדש. תודה לתשבי כרמיאל שמארחים 250 אלף איש שבאים לפסטיבל מרחבי הארץ."

השר לשיתוף פעולה אזורי, צחי הנגבי אמר: "אנחנו נעזור לראש העיר החדש, מר משה קונינסקי להפוך את כרמיאל למרכז החיים בגליל. אין עוד פסטיבל שמזרים 250 אלף איש אליו ב-3 ימים"

ראשת מנהל תרבות, הגברת גלית והבה שאשו אמרה: "משרד התרבות השיק השנה לראשונה מבחני תמיכה בריקודי עם ישראליים".

המופע הצבעוני והמרהיב , בבמויו של שלמה ממן מנהלו האמנותי של הפסטיבל , הוקדש לשירי להקת כוורת ויצירות של חברי הלהקה . עשרות ריקודים חדשים חוברו במיוחד לארוע זה . על הבמה רקדו כ – 1500 רקדנים, בהנחייה שופעת הומור ושמחה של עידן אלתרמן ואבי גרייניק .

בארוע השתתפו: אלון אולארציק, מומי לוי , אגם בוחבוט , אסנת ג'נו מנור, אילן ליבוביץ , ליטל ממן , שירלי לילו ודורון אורן . ניהול מוסיקלי חיים אסנר.

פסטיבל כרמיאל יימשך 3 ימים במסגרתו יופיעו להקות מחול מכל העולם, וכן למופעי מחול ושירה. אלפי רקדנים זרמו הערב לכרמיאל , כדי לרקוד עד אור הבוקר . חלקם ילונו בעיר אוהלים שהוקמה , חלקם במתחם קראוונים וחלקם ברכבת ישראל שהגבירה את הרכבות לכרמיאל . במקום יש שאטלים לקריית הפסטיבל.

באמפיתאטרון כרמיאל יתקיים הערב בשעה 21:00 המופע "אש" בהשתתפות רמי קליינשטיין עם בתו משי, עלי בוטנר וילדי החוץ עם 500 רקדנים.

בימוי : דגנית רום.

ערב הפתיחה. צלם: אופיר זגורי 

ערב הפתיחה. צלם: אופיר זגורי 

ערב הפתיחה. צלם: אופיר זגורי