כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

צביעת דירות

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 09.06.20 , 14:48ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לצבוע את הדירה כל אחד יודע, אבל לבצע צביעה מקצועית יודעים רק אנשי מקצוע שמתמחים בתחום של צביעת דירות, ועל אף שאנחנו לא רוצים להודות בזה, אפשר בהחלט להבדיל, ואפילו די בקלות, בין צביעה שבוצעה על ידי אדם פרטי ובין צביעה של איש מקצוע. אם היינו צריכים לתת לכם את ההמלצה הטובה ביותר, הרי שההמלצה הזאת תהיה להזמין צבעי מקצועי ולהשאיר לו את העבודה. אם אתם חושבים שזה עולה לכם הרבה יותר יקר מאשר צביעה עצמאית, במרבית המקרים זאת עלולה להיות טעות ועל הטעות הזאת נרצה להרחיב כאן בשורות הבאות.

קודם כל, להבטיח שהצביעה אכן תתבצע

אחת הסיבות המרכזיות שבגינן אתם רוצים להזמין איש מקצוע המתמחה בתחום של צביעת דירות ולא לבצע את הצביעה בעצמכם, היא שבמרבית המקרים כל עוד זה תלוי בכם, הצביעה פשוט לא תתבצע. אתם הרי אנשים עובדים, יש לכם משפחה, יש לכם עיסוקים, יש לכם בילויים ויש לכם גם את שעות המנוחה והפנאי שאתם זקוקים להן. מרבית האנשים שמתכוונים לצבוע את ביתם בעצמם, מוצאים את עצמם דוחים את המשימה משבוע לשבוע, מחודש לחודש ולבסוף גם משנה לשנה. אחת הדרכים הטובים ביותר להבטיח שהצביעה לא רק תעלה כרעיון טוב בראש, אלא גם תצא אל הפועל, היא להזמין מומחה צביעת דירות שיבצע עבורכם את העבודה מבלי שאתם תצטרכו לשנות דבר בסדר היום שלכם, אנחנו ממליצים לבחור קבלן צביעת דירות באתר המרכז לצביעת דירות שם תמצאו מאות קבלני צבע מומלצים.

שנית, זה לא הרבה יותר יקר

להבדיל ממה שתיארנו קודם לכן, אחת הסיבות המרכזיות שבגינן אנשים לא מזמינים מומחה צביעת דירות לצביעת הדירה שלהם היא המחיר. ההנחה היא שצביעת הדירה באופן עצמאי היא זולה הרבה יותר מאשר הזמנת איש מקצוע. בפועל זה לא ממש נכון ולעיתים בכלל לא נכון. צביעה עצמאית כרוכה בעלויות כדוגמת רכישת הצבע במחיר קמעונאי מלא, רכישת מברשות, גלגלות, חומרים שונים לדילול וכן הלאה. אבל צביעה עצמאית בעיקר דורשת את הזמן שלכם וזה אומר אובדן ימי עבודה ואובדן כסף. לבסוף, איכות הצביעה יכולה להכריע את השאלה האם תצטרכו לצבוע גם בשנה הבאה ובשנה שלאחריה או שהצביעה שביצעתם תשרוד לפחות לכמה שנים. כשלוקחים את כל הפרמטרים האלה בחשבון, מגלים שמומחה צביעת דירות לא עולה הרבה יותר יקר מאשר צביעה עצמאית ולעיתים בכלל לא יותר יקר. כעת תכניסו למשוואה את המאמץ, את כאב הראש, את האנרגיות שתצטרכו להשקיע בכך ואת הוויתורים שתצטרכו לעשות בכדי לצבוע את הדירה שלכם בעצמכם ותגלו שאולי בכל זאת עדיף להזמין מומחה צביעת דירות.

כמה זה עולה? צביעת דירות שלושה חדרים עולה 4000-4500 שקלים וצביעת דירות ארבעה חדרים עולה 5000-6000 שקלים. כעת תעשו את החשבון בעצמכם וכל החלטה שתקבלו היא החלטה טובה, ובלבד שאכן הצביעה תתבצע ושהצבע החדש אכן יספק לכם את החוויה והאווירה הרצויות.