כותרת
> C;
1/1
אירועים

רשת סאלח דבאח ו- Dabbah Mall מציינות את חג המולד בחגיגות ענק

כרמיאלי אירועיםפורסם: 14.12.22 , 14:32ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

רשת הקמעונאות הגדולה, חוגגת את כריסמס מרקט בפעם השנייה ברציפות במתחם dabbah mall שבדיר אל אסד במסגרת החגיגות: שווקי חג, דוכנים והופעות חיות לרווחת המבקרים – כניסה חינם!

לאחר החגיגות הגדולות בשנה שעברה, רשת הקמעונאות סאלח דבאח ו- Dabbah Mall ממשיכים לציין את חג המולד עם הפנינג כריסמס ענק במתחם dabbah mall שבדיר אל אסד.

אירוע חג המולד החגיגי ייערך בסוף השבוע הזה, 15-17.12 (חמישי עד שבת) מ-18:00-23:00 במהלך החגיגות יתקיים טקס הדלקת העץ המסורתי ביום חמישי 15.12 בשעה 19:00, שמתנשא לגובה 20 מטר, וייתן את האות לחגיגות הכריסמס בדיר אל אסד.

חגיגת הכריסמס שהפיקו בסאלח דבאח במתחם דבאח מול מותאמת לכל המשפחה וכוללת שלל הפעלות לילדים ולהורים, דוכני מזון ומוצרי כריסמס, פוד טראקים, עשרות סנטה קלאוסים שישתעשעו עם הילדים ויחלקו מתנות ברוח החג.

לואי עומרי מנהל השיווק של רשת סאלח דבאח ובניו והדבאח מול: ״אנחנו מתרגשים לחגוג בפעם השניה בדיר אל אסד את הכריסמס עם אירוע ענק לכל המשפחה. אנחנו מזמינים את כולם לבוא ליהנות מאווירה חגיגית, מבצעים מיוחדים בסופר לרגל החג, דוכני מזון ופוד טראקים וחווייה ייחודית לילדים. אנחנו מכבדים את החגים של כל הדתות וכפי שחגגנו בחנוכה וברמדאן, כך חשוב לנו לחגוג גם בחג המולד״.

צילום: צחי קיבנשטיין

צילום: צחי קיבנשטיין

צילום: צחי קיבנשטיין

צילום: צחי קיבנשטיין

צילום: צחי קיבנשטיין

צילום: צחי קיבנשטיין