כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

שירות מקצועי לתיקון ניאגרות סמויות

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 02.01.22 , 11:45ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ניאגרות סמויות נהפכות ליותר ויותר נפוצות ברחבי הארץ. לניאגרות הסמויות יתרונות רבים ומתוכם בולט האסתטיקה והחדשנות של העיצוב שלהן. תיקון ניאגרה סמויה הוא משימה שחשוב להפקיד בידי אנשי המקצוע הנכונים, שכן טעות בתיקון עלולה להוביל לשבירת קיר מיותרת.

מהי ניאגרה סמויה?

ניאגרות סמויות הן מאוד פופולריות בישראל ורוב האנשים שמשפצים את חדרי השירותים שלהם בוחרים בהם. ניאגרה סמויה היא למעשה שירותים בהם מיכל ההדחה נמצא כולו בתוך הקיר. כלומר החלקים היחידים של השירותים שניתן לראות הם מושב האסלה ולחצן הדחת המים של השירותים.

הניאגרות הסמויות הן פופולריות מאוד בשל האלמנט העיצובי שבהן – הרי הרבה יותר נעים לא לראות את מיכל ההדחה של השירותים. לפיכך מדובר בחדשנות עיצובית שמשדרגת את חדר השירותים והופכת את החלל לאסתטי יותר.

בנוסף ליתרון האסתטי, לניאגרה הסמויה יש יתרונות רבים אחרים – היא בעלת טכנולוגיה מתקדמת יותר משירותים רגילים ולכן מנגנון ההדחה טוב יותר והדחת המים נעשית בצורה חסכונית ושקטה יותר. כמו כן, הניאגרה הסמויה חוסכת מקום בחלל ובכך ניתן לנצל את חדר השירותים בצורה יעילה יותר.

תיקון ניאגרה סמויה

עכשיו שהבנו מה ההבדל בין ניאגרה סמויה לבין שירותים עם ניאגרה רגילה, חשוב להדגיש את ההיבט החשוב ביותר בניאגרה סמויה. במידה ויש תקלות בניאגרה, תיקון ניאגרה סמויה עלול לכלול שבירה של הקיר על מנת לגשת אל הניאגרה ולתקן את הבעיה. זוהי הסיבה שבגללה אנשים רבים חוששים מהתקנת ניאגרה סמויה. עם זאת, חשוב לדעת שאנשי מקצוע מתאימים יודעים לבצע תיקון ניאגרה גם בלי לשבור את הקיר.

במידה ובחרתם באיש מקצוע כשיר, כשהוא יגיע לבצע תיקון ניאגרה הוא יתבונן בה ויבין איזה מנגנון דורש תיקון. חשוב לזכור שבניגוד לשירותים רגילים, הניאגרה הסמויה דורשת מקצועיות וניסיון כיוון שלא ניתן לראות מראש את המרכיבים של הניאגרה.

חשוב שאיש המקצוע יבין מאיזה מנגנון נובעת הבעיה, כי כמו בכל שירותים התקלות יכולות להיות מגוונות. ייתכן שמדובר בנזילה מחלק מסוים, בתקלה במנגנון הורדת המים או ברעש מוזר. תקלות נוספות שנפוצות בניאגרה סמויה הם – טפטוף של זרם מים על דופן האסלה או לחלופין זרימה של ממש על דופן האסלה. כמו כן, לעיתיים הלחצן נתקע מכיוון שהמנגנון אליו הוא מחובר נשבר כתוצאה מלחיצה חזקה עליו. את כל הבעיות האלה אפשר לפתור באמצעות איש המקצוע הנכון, ללא שבירת קיר.

מכאן שהליך תיקון ניאגרה סמויה אינו בהכרח מסובך וכולל שני שלבים – הראשון הוא הגעת איש המקצוע לביתכם לאבחון הבעיה ולאחר מכן בשלב השני הוא יחליט מהי הדרך הנכונה לתקן את התקלה, דבר שלרוב לא ידרוש שבירת קיר.

כמובן שחשוב מאוד לבחור את איש המקצוע המתאים. בדקו אם איש המקצוע שהזמנתם מכיר את הסוג של הניאגרה הסמויה שיש לכם בבית. דבר זה חשוב מפני שיש הרבה מאוד סוגים של ניאגרות סמויות ולכל אחת מנגנון מעט שונה. אנו ממליצים על חיפוש אנשי מקצוע באתר תיקון ניאגרה סמויה בכרמיאל.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בעת תיקון ניאגרה סמויה הוא שבעל המקצוע מתקן את הניאגרה עם חלקים מקוריים בלבד ומעניק לכם אחריות של שנה על התיקון שביצע. זכרו שההליך יהפוך ליקר, מסורבל ומורכב מאוד אם לא תבחרו באיש המקצוע המתאים והקפידו לבדוק שאכן מדובר באדם מוסמך.

לסיום, תיקון הניאגרה הוא דבר שנדרש בכל כמה זמן, אך חשוב להקפיד על התנהלות נכונה עם הניאגרה שתשמור על איכות המנגנונים.

קרדיט תמונה: freepik