כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

תאגיד עין כרמים בשיתוף עם עיריית כרמיאל: מסורת חלוקת בקבוקי מים לילדי כיתות א' כחלק מחינוך אקולוגי לילדי העיר

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 08.09.20 , 08:06ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: דביר כרמיצילום תמונות: דביר כרמי

תאגיד עין כרמים בשיתוף עם עיריית כרמיאל, מבקש להעלות את המודעות בקרב התלמידים הצעירים לשתייה מספקת של מים ולתזונה בריאה בכלל ועל כן, שמח להעניק לילדי כיתות א' בכל בתי הספר בעיר בקבוק מים אקולוגי לרגל פתיחת שנת הלימודים החדשה.


מנכ"לית תאגיד עין כרמים, בת שבע אבוחצירה, "אנו בעין כרמים רואים חשיבות רבה בנטילת חלק בהסברה ובחינוך להרגלי שתייה נכונים מגיל צעיר ושימוש מושכל במים.

המים חשובים לבריאות הילדים, להתפתחותם התקינה ויכולת הלמידה שלהם במהלך היום".

ראש העיר ויו"ר דירקטוריון התאגיד, משה קונינסקי ברך על היוזמה והודה לתאגיד על מעורבותו המבורכת והחשובה למען החינוך והקהילה.


שותים מים ושומרים על אורח חיים בריא.

תאגיד המים והביוב עין כרמים, אחראי על ניהול משק המים בעיר ואספקת מי שתייה איכותיים לתושבים.

מנכ"לית תאגיד עין כרמים, בת שבע אבוחצירה, יזמה את חלוקת הבקבוקים האקולוגיים לתלמידי כיתות א' זאת השנה הרביעית והיא מעודדת את פעילויות ההסברה לתלמידים בכל הקשור לחיסכון במים.

לדבריה, "משאב המים הינו משאב קיומי ואנו בעין כרמים לוקחים את האחריות שניתנה לנו ברצינות רבה ומזמינים את הילדים והוריהם לשמור יחד איתנו על המים.

אנחנו שמים דגש על מעורבות בקהילה הכוללת הסברה לכלל האוכלוסייה ובעיקר לילדים הצעירים, במטרה להנחיל להם הרגלי שתית מים עוד בגיל הצעיר ובנוסף להעלות את המודעות בקרב הציבור הרחב לחשיבות השמירה על המשאב הקיומי ולהוביל לחסכון הן ברמה המשפחתית, ברמה העירונית והן ברמה הארצית".

ראש העיר ויו"ר דירקטוריון התאגיד, משה קונינסקי: "זו בהחלט פעילות מבורכת של תאגיד עין כרמים למען הקניית הרגלי שתיית מים בקרב הצעירים ועידוד לשימוש מושכל במים שהם משאב קיומי".

ראש העיר הביע את תקוותו, שפעולות אלה יתרמו לילדים ולסביבה.

בתמונה: אורין קורן קריאף עם הבקבוק האקולוגי שחולק לתלמידי כיתות א' ע"י תאגיד עין כרמים בשיתוף עם עיריית כרמיאל (צילום: דביר כרמי)