כותרת
> C;
1/1
לימודים

תואר ראשון בחשבונאות - תואר יוקרתי ומגוון אפשרויות תעסוקה

כרמיאלי לימודיםפורסם: 28.04.20 , 09:15ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

סטודנטים רבים נרשמים ללימודי תואר ראשון בחשבונאות כדי לעבור בהצלחה את מבחני ההסמכה של לשכת רואי החשבון בישראל. יחד עם זאת, עוד ועוד סטודנטים בוחרים את מסלול הלימודים היוקרתי לצורך מינוף הקריירה שלהם וכדי לעבוד כמנהלים בכירים בארגונים מובילים במשק המקומי.

בוגרי מסלול הלימודים יכולים לעסוק בראיית חשבון כשכירים או להקים עסק עצמאי. כדי לעסוק כרואי חשבון עליהם לעבור בהצלחה את מבחני ההסמכה המאתגרים של מועצת רואי החשבון, לאחר השלמת שנת התמחות במשרד רואי חשבון. עם זאת, לא חייבים לעבוד כרואי חשבון במשרד זה או אחר, התואר היוקרתי מאפשר מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה, לדוגמה ייעוץ מס, ייעוץ פיננסי ועסקי, אנליסטים, מימון, תמחור, הנהלת חשבונות, תפקידים שונים במערכת הבנקאות, כלכלנים בארגונים פרטיים במגזר העסקי או הציבורי, ייעוץ משכנתאות ועוד.

תואר בחשבונאות פותח את כל הדלתות החשובות

אם אתם מחפשים תואר אקדמי יוקרתי הפותח בפניכם דלתות רבות ומאפשר לכם להתברג לתפקידי מפתח בבנקים, בבתי השקעות, בחברות ייעוץ ובתחומים רבים נוספים – כדאי גם לכם ללמוד תואר ראשון בחשבונאות.

בוגרים רבים משתלבים בקלות בתפקידים בכירים ומעניינים בבנקים, בחברות פיננסיות, בתאגידים ובחברות מובילות בכל ענפי התעשייה והמסחר. הבנקים מחפשים בעלי תואר ראשון בחשבונאות למגוון תפקידי מפתח, הבוגרים מתברגים לתפקידים מעניינים וזוכים לקידום מהיר במערכת הבנקאות הישראלית. גם חברות פיננסיות קולטות את בוגרי מסלול הלימודים למגוון תפקידים מאתגרים, כאשר עבודה בבית השקעות קורצת לרבים בגלל התנאים הטובים, הניסיון והידע שנצבר במסגרת העבודה ואפשרויות הקידום.

כמו כן, בוגרי תואר ראשון בחשבונאות יכולים לעבוד כיועצים בתחומים כמו משכנתאות, פיננסים, ניהול עסקי, מימון, תמחור וכיוצא בזה.

חשבונאות כמקצוע העתיד

תואר בחשבונאות מקנה את כל הידע והכלים הנדרשים לעסוק בראיית חשבון ובמגוון תפקידי מפתח בתחום הפיננסים, הכלכלה והבנקאות. לכן, אין זה פלא כי צעירים רבים מעוניינים להירשם למסלול הלימודים היוקרתי. אם בעבר הלא רחוק צעירים בחרו ללמוד כלכלה ומנהל עסקים, כיום לימודי חשבונאות מבוקשים יותר וזהו אחד ממקצועות העתיד המבטיח שפע תעסוקה ופרנסה.

אמנם, רבים עדיין בטוחים שמקצוע ראיית חשבון הוא משעמם והתדמית של המקצוע היא אפורה. בשנים האחרונות רבים הבינו כי זהו מקצוע נדרש ומבוקש, יש תפקידים מעניינים ומאתגרים, אפשרויות הקידום הן רבות ומהירות ולרוב גם זוכים לתנאי העסקה טובים ולשכר של חמש ספרות.

לסיכום, תואר ראשון בחשבונאות לא מחייב אתכם לעסוק רק בראיית חשבון, זהו מקצוע המבטיח שפע תעסוקה גם במצבי משבר, כמו בתקופת הקורונה. בוגרי לימודי חשבונאות יכולים להתברג לתפקידי מפתח ולתפקידים ניהוליים בכירים בבנקים, בבתי השקעות, בארגונים מובילים, בחברות הייטק ובמגזר הציבורי או הפרטי. מומלץ להירשם ללימודים רק במכללה מוכרת ומוערכת עם מרצים מהשורה הראשונה בארץ.