כותרת
> C;
1/1
חדשות

סיכום שבועי- שיטור עירוני 25-31.1.2015

כרמיאלי חדשותפורסם: 02.02.15 , 11:06ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
מה עשו השבוע בשיטור העירוני?

- דווח למוקד הביטחון על אנשים המחלקים פליירים במרכזי העיר ומלכלכים את הסביבה. כוח השיטור העירוני (פקח + שוטר) הגיעו למקום, האנשים התבקשו לאסוף את הפליירים והוזהרו בעל פה.

- בסיור שגרתי של ניידת שיטור עירוני, זוהה אדם בעל מראה מעורר חשד. האדם נבדק ונימצא עליו אולר, עוכב לתחנה להמשך בירור.

- דווח ממוקד 100 על זעקות לעזרה באחת השכונות. ניידות השיטור העירוני ( 3 פקחים ושוטר) הגיעו למקום. מדובר באדם שנדקר על ידי אחר ונמלט מהמקום. ניידות שיטור עירוני החלו בסריקות אחר החשוד שאותר ועוכב לתחנה להמשך טיפול.

- בסיור שגרתי של כוח שיטור עירוני (2 פקחים) באחד המרכזים בעיר זוהה אדם פצוע קלות בפלג גופו העליון, הוא לא נזקק לטיפול רפואי. למקום הגיעה ניידת נוספת עם שוטר. הבחור נחקר במקום, בוצע עליו חיפוש ונמצא שהכל תקין.

- דווח למוקד הביטחון על 2 נערים המסתובבים עם כלב מסוכן ללא מחסום. כוח שיטור עירוני ( 2 פקחים) הגיעו למקום, לקחו את פרטי הנערים להמשך טיפול של הפקח הווטרינרי.

- דווח ממוקד 100 על שריפה באחת הרחובות בעיר. צוות שיטור העירוני ( פקח + שוטר) ביצע סריקות בשיתוף צוות כיבוי. אותרה מדורה קטנה שכובתה ללא נזק.

- דווח למוקד הביטחון על אדם המסתובב עירום ברחבי העיר. ניידות שיטור העירוני (3 פקחים ושוטר) הגיעו למקום, האיש אותר ונלקח לתחנה להמשך הטיפול.

- דווח ממוקד 100 על חתול שנתקע בתוך מקלט ציבורי. ניידת שיטור העירוני ( פקח + שוטר) הגיעה למקום ולאחר מאמצים רבים הצליחו לחלץ את החתול.

- דווח ממוקד מד"א על אישה שנפלה בביתה וקיבלה מכה חזקה בראשה. ניידת שיטור העירוני ( 2 פקחים, אחד מהם במהלך קורס "חובש רפואת חירום") הגיעה למקום והצוות הגיש סיוע לכוח מד"א. האישה פונתה במצב קשה לבית החולים בנהריה.
 
בעת סיור שגרתי של פקחי שיטור העירוני ( 2 פקחים) באחד מבתי הספר בעיר זיהו תיק גדול חשוד שלא רואים את תכולתו. לאחר מספר דקות הגיעה למקום נערה ולאחר בדיקה התברר כי מדובר בתיק שלה.
- דווח למוקד הביטחון על אדם חשוד המסתובב באחת החורשות ליד בתי מגורים. ניידות שיטור העירוני (3 פקחים) הגיעו למקום, לאחר סריקות ממושכות הבחור אותר, נבדק ונמצא כי הכל תקין.
 
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים:
106 ולהקיש-1
04-9085527
04-9088118
04-9085662
0546626115

אולי יעניין אותך גם