כותרת
> C;
1/1
חדשות

תרבות הדיור לשיפור איכות החיים

כרמיאלי חדשותפורסם: 06.02.15 , 12:06ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
 האגודה לתרבות הדיור קיימה ביום שלישי,(27 בינואר), ערב הוקרה לוועדי הבתים בעיר כרמיאל על פעילותם השוטפת וההתנדבותית לקידום איכות החיים בסביבת המגורים שלהם. באירוע נכחו כ- 80 נציגי וועדי הבתים.
 
האירוע התקיים באודיטוריום של עיריית כרמיאל, בהשתתפות ראש העיר, עדי אלדר, מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור, ראובן צדוק וממונה מחוז צפון באגודה, שלומי אור. ובתוכנית האומנותית הופיעו צוות רקדנים מלהקת כרמי מחול והזמר אהוד חן בשירה בציבור.
 
פעילות האגודה לתרבות הדיור תפסה תאוצה בשנה האחרונה ומקודמת במקצועיות ע"י יפה רז מנהלת סניף כרמיאל של האגודה ומ"מ יפה שופן.
 
יפה רז מנהלת מחלקת תרבות הדיור בכרמיאל: "השנה זכינו  באות הוקרה למחלקה על פעילותה  וכל זה בזכות עבודתכם הנאמנה  אשר אינה מובנת מאליה.  ההתנדבות והמחויבות שלכם  למען האחר  ראויים לציון ולהערכה רבה.
 
רק אנשים בעלי לב גדול כשלכם יכולים להעניק ולתת לאחר, וזה באמת לא מובן מאליו.
 
כרמיאל היא עיר שבה יש מודעות גבוהה של התושבים לנושא איכות החיים ואיכות הסביבה ולכן הפעילות שלכם במסגרת הבית המשותף, כל כך חשובה.
 
לא רבים מכירים את השירות הניתן ע"י תרבות הדיור ואנו שוקדים על כך כל העת".
 
תוכנית העבודה לועדי בתים שהוכנה השנה הינה  מגוונת מאוד וכוללת סדנאות, בנושא גינון, בטיחות, טיולים להכרת הארץ ופעילות נוספות בשכונות. כל זה בנוסף לייעוץ ההנדסי, המשפטי, הגנני ואחרים המקבלים מענה במחלקה.