כותרת
> C;
1/1
חדשות

סיכום שבועי- שיטור עירוני 1-7.3.2015

כרמיאלי חדשותפורסם: 10.03.15 , 11:14ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מה קרה השבוע בשיטור העירוני?

- התקבל דיווח ממוקד 100 במוקד הביטחון על איומים בבית עסק בעיר. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום, מדובר בסכסוך בין לקוחות, עוכב אדם אחד לתחנה להמשך חקירה.
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על קטנוע החונה בתוך בניין מגורים ומקים רעש רב. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. הקטנוע אותר, ניתן דוח.
בעת צפייה במצלמות האבטחה נצפו שני קטינים משחקים בצורה מסוכנת עם כלב מסוג פיטבול. כוח שיטור עירוני (שני פקחים)הגיע למקום ועיכב את השניים עד בואו של פקח וטרינרי שנתן להם דוח.
- בעת סיור שגרתי של פקחי שיטור העירוני ( 2 פקחים) זיהו אדם המטיל את מימיו במקום ציבורי. לאדם נרשם דוח.
- בעת סיור שגרתי של כוח שיטור העירוני ( פקח ושוטר) זיהו נער המפוצץ נפצים בפארק. בסיוע ניידת נוספת ( 2 פקחים)  עיכבו את הנער לתחנת המשטרה כשבידו 3 חזיזים נוספים בלתי חוקיים.
- בסיור שגרתי של כוח שיטור העירוני ( 2 פקחים) זיהו תאונה עצמית, רכב נסע בעיקול והתנגש בעץ. אין נפגעים בנפש.
- בעת סיור שגרתי של כוח שיטור העירוני ( פקח ושוטר) זיהו אדם חשוד המסתובב ומחפש משהו. לאחר בדיקת האדם התברר כי מדובר בשוהה בלתי חוקי (שב"ח). האדם נילקח ע"י ניידת שיטור העירוני לתחנת המשטרה להמשך חקירה.
- נצפה במצלמות האבטחה נער המטיל את מימיו במקום ציבורי , כמו כן גם מבצע וונדליזם בנדנדות באחד הפארקים. למקום הגיעה ניידת שיטור העירוני ( 2 פקחים), איתרו את הנער, שהוזהר בעל פה ועזב את המקום.
- דווח למוקד הביטחון על 2 נערים הנוסעים על אופניים חשמליים ומטרידים מילולית בנות. לאחר סריקה של כוחות שיטור העירוני ( 3 פקחים ושוטר) וסריקה במצלמות האבטחה הנערים אותרו, הוזהרו על ידי פקחי שיטור העירוני והמשטרה.
- נצפה במצלמות האבטחה זוג היושב במקום ציבורי ומלכלך את הסביבה. למקום הגיעו פקחי שיטור העירוני ( 2 פקחים), איתרו את הזוג ונרשם להם דוח על השלכת פסלות במקום ציבורי.
- דווח ממוקד 100 על אישה הסובלת מפיגור שכלי הנעדרת כבר מספר ימים. ניידות שיטור עירוני (3 פקחים ושוטר( החלו בסריקות בעיר, לאחר מספר דקות האישה חזרה לביתה בריאה ושלמה.
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים:
106 ולהקיש-1
04-9085527
04-9088118
04-9085662
0546626115

אולי יעניין אותך גם