כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי – שיטור עירוני 24-30.5.2015

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 02.06.15 , 08:40ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אירועי השבוע האחרון בשיטור העירוני.

24/5
-התקבל דיווח במוקד הביטחון על מס' ילדים הזורקים שקיות מים על עוברים ושבים. הנערים נצפו גם במצלמות. כוח השיטור העירוני (שני פקחים) הגיע למקום. הילדים אותרו, נלקחו פרטיהם והם ניקו אחריהם הכל.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על נערים היושבים עם נרגילה בפארק עציוני בשכונת רבין. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום. הנערים אותרו בשטח הפארק ונרשם להם דוח אזהרה על עישון נרגילה.
 
25/5
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על שרפה גדולה באחד הרחובות בעיר. כוחות שיטור עירוני (3 פקחים ושוטר), וכב"ה הגיעו למקום, מדובר בשרפת קוצים. הכיבוי השתלטו על השרפה. ככל הנראה השרפה נגרמה עקב בדל סיגריה שהושלך במקום.
 
-התקבל דיווח במוקד הביטחון על אירוע דקירה באחד המפעלים בעיר. כוחות שיטור עירוני (פקחים ושוטרים), כוחות משטרה ומד"א הגיעו למקום. מדובר בשני תושבי חוץ העובדים באותו מפעל ואחד דקר את האחר בגבו. הפצוע פונה במצב בינוני, המשך טיפול חקירות.
 
26/5
- התקבל דיווח במוקד הביטחון בשעת לילה מאוחרת על צעירים היושבים באנדרטה בפארק הרקפות ושותים אלכוהול ושני קטנועים העומדים בתוך הפארק. כוח שיטור עירוני (4 פקחים) הגיע למקום. קטנועים לא היו במקום אך היה אלכוהול. ניתנו 3 דוחות אזהרה על שתיית אלכוהול במקום ציבורי ודוח אחד על שהייה במקום ציבורי לאחר השעה המותרת. הנ"ל פונו מהמקום.
 
27/5
התקבל דיווח במוקד הביטחון על קבוצת תלמידים העומדים להתקוטט בפארק רבין. בוצעה צפייה במצלמות האבטחה ובמקביל כוח שיטור עירוני (4 פקחים) הגיע למקום. התלמידים אותרו, מדובר בריב בין שתי תלמידות וחבריהן שרצו להתערב. נרשמו פרטי כל המעורבים, הוזהרו ופונו. 

29/5
- התקבל דיווח במוקד האבטחה על שני בחורים השרויים בגילופין היושבים בחורשת קובי. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום. מדובר באדם מוכר שישב עם חברו, הורחקו מהחורשה והמקרה הועבר לטיפול משטרתי.
 
-התקבל אירוע ממוקד 100 על ילד השוכב על הרצפה וככל הנראה שרוי בגילופין. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. ככל הנראה הילד נפל, נחבל בראשו ונפצע קשה.   מד"א פינה את הילד לבי"ח כשהוא מחוסר הכרה מורדם ומונשם.
 
-התקבל דיווח במוקד הביטחון על ילדה השרויה על הרצפה באחד הכיכרות בעיר. כוח של עיר ללא אלימות (שני פקחים) הגיע למקום ועזר לילדה לעמוד על רגליה. אימא של הילדה הגיעה למקום ולקחה אותה הביתה.
 
30/5
- בעת צפייה במצלמות האבטחה נצפה אדם השוכב על הדשא באחד מהמרכזים בעיר. פקחי שיטור העירוני הגיעו למקום, מדובר באדם שיכור מוכר. כוח שיטור העירוני סייע לו להגיע לביתו.
 
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
 
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים: 106 ולהקיש-1, 04-9085527,
04-9088118, 04-9085662, 054-6626115
אולי יעניין אותך גם
חברת מועצת העיר עו"ד נטלי ביטון: "בכוונתי להוביל יחד עם ראש העיר את תחום התרבות בכרמיאל"

אירועי השבוע האחרון בשיטור העירוני.

עיריית כרמיאל החליטה על הקמת מינהלת תרבות עירונית בחסותה שתנוהל באמצעות חברת היכל התרבות כזרוע ביצועית עירונית

אירועי השבוע האחרון בשיטור העירוני.

מי הסיר את כרזות הבחירות שנתלו מול קניון לב כרמיאל?

אירועי השבוע האחרון בשיטור העירוני.

חדש בכרמיאל - רכב שיתופי!

אירועי השבוע האחרון בשיטור העירוני.

עיריית כרמיאל ותאגיד המים והביוב עין כרמים יוצאים לדרך במיזם מיוחד ומציל חיים

אירועי השבוע האחרון בשיטור העירוני.

עיריית כרמיאל: בקרוב, תוסדר יציאה נוספת למתחם גן העיר

אירועי השבוע האחרון בשיטור העירוני.

עיריית כרמיאל מבצעת בשיתוף עם "עמיגור" עבודות פיתוח ותשתית

אירועי השבוע האחרון בשיטור העירוני.

"נפעל להגברת האכיפה להנחיות הקורונה!"

אירועי השבוע האחרון בשיטור העירוני.

הצעתו של ראש העיר משה קנינסקי זכתה לרוב מוחץ בישיבת מועצת העיר: 55 מיליון ₪ יושקעו בפיתוח פרוייקטים בכרמיאל!

אירועי השבוע האחרון בשיטור העירוני.