כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי – שיטור עירוני 12-18.7

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 21.07.15 , 08:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
 12/7
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על נעדרת, אישה מבוגרת הסובלת מדמנציה. כוחות שיטור עירוני ( 3 פקחים ושוטר) החלו בחיפושים אחריה ברחבי העיר. האישה אותרה לאחר זמן קצר בריאה ושלמה.
 
- בעת סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני ( פקח ושוטר) במרכז מסחרי בעיר זוהו שני אנשים הרבים ביניהם על חנייה עד כדי אלימות פיזית. הכוח התערב והרוחות נרגעו.
 
13/7
- התקבל דיווח ממוקד 100 על שרפה באחד הבתים בעיר. כוח שיטור עירוני  (פקח ושוטר) הגיעו למקום יחד עם כב"ה. לאחר בדיקה התברר כי היה קצר במזגן שהעלה עשן ודיירי הבית לא היו בבית. לא נגרם נזק ולא היו נפגעים.
 
- התקבל דיווח ממוקד 101 על תאונה עצמית באחד הרחובות בעיר. כוח שיטור עירוני (פקח ופקח חובש) הגיע למקום. מדובר באדם שעלה על המדרכה והתנגש בעץ. האדם קיבל טיפול ראשוני מפקח השיטור עד להגעת האמבולנס שפינה אותו לבית החולים במצב בינוני.
 
- בעת צפייה במצלמות האבטחה באחד הפארקים בעיר נצפה זוג המתנהג באופן מעורר חשד על מתקני הילדים. כוח שיטור עירוני ( 2 פקחים) הגיע למקום ולאחר בדיקה מול תחנת המשטרה התברר כי הבחור נמצא במעצר בית. בסיוע של כוח נוסף (פקח ושוטר) האדם נלקח לתחנה להמשך טיפול.  
 
14/7
- בעת סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני (פקח ושוטר) זוהה נהג המשתולל ומסכן חיי אנשים על הכביש. הכוח עצר את הרכב ולאחר בדיקה התברר כי הנהג בעל עבר פלילי ופסילת רישיון. האדם עוכב לתחנת המשטרה להמשך טיפול.
 
17/7
- בעת צפייה במצלמות האבטחה באנדרטה בעיר נצפה בחור המטיל מימיו על קיר זיכרון. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום וניתן לבחור דוח.
 
- התקבל דיווח ממוקד 101 על אדם שאיבד הכרתו באחד הרחובות בעיר. כוח שיטור עירוני (פקח ופקח חובש) וניידת טיפול נמרץ של מד"א הגיעו למקום. לאחר בדיקה וטיפול האדם לא שב להכרתו ופונה להמשך טיפול כשהוא סובל מחבלה בראשו.
 
- התקבל דיווח ממוקד 101 על אישה מבוגרת שנפלה ונחבלה בראשה. כוח שיטור עירוני (פקח ופקח חובש) ומד"א הגיעו למקום. האישה פונתה לבית חולים להמשך טיפול.

18/7
 
- בעת סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני (פקח ושוטר) הבחין הצוות בקטטה סמוך לאחת הפיצוציות בעיר. הכוח התקרב למקום, הרגיע את הרוחות .
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על אדם השרוע על דשא ואינו מגיב באחד הרחובות בעיר. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) ומד"א הגיעו למקום. מדובר באדם מוכר השרוי בגילופין וגר בקרבת מקום. האדם נבדק וסרב להתפנות להמשך טיפול, נלקח לביתו ע"י שוטר וחובש.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על מס' תושבי חוץ שרויים בגילופין היושבים בפארק בעיר, ברשותם אלכוהול והם צועקים על העוברים והשבים. כוחות שיטור עירוני (5 פקחים ושוטר) הגיעו למקום. האלכוהול נשפך, ניתן דו"ח על השלכת פסולת ע"י השוטר וניתנו עוד 2 דוחות על שתיית אלכוהול במקום אסור.
 
 
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
 
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים: 106 ולהקיש-1, 04-9085527,
04-9088118, 04-9085662, 054-6626115