כותרת
> C;
1/1

גילה אזולאי על אמינות ואותנטיות בצילום

כרמיאלי פורסם: 29.07.15 , 08:28ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בפתחו של כל פרוייקט צילום בתחום הצימרים והאירוח, אני עושה סיבוב במתחם ובודקת כיצד אציג אותו באופן ייחודי ומלא באווירה טובה ועדיין אשמור על אמינות ואותנטיות ביחס למציאות. תמונות הצימרים שאותן תזמינו ושאצלם בשבילכם, יראו  נקיות ומזמינות, ראשית, כי באמת המקום נקי, (אבוי ולא J) ושנית, לאחר הצילום נעשית עבודה "קוסמטית", כלומר, גם אם לא יראו בתמונה חוטי חשמל  או שקעים, אין זה אומר שהם לא קיימים. כמו שמנקים פירורים מעל השולחן, כך עושים עם השקעים מכיוון שהתמונה צריכה להיות נעימה לעין, ובנוסף לצילום איכותי ומקצועי, זו הדרך להציג את התוצאה הסופית. חשוב לציין שאין אני מוסיפה לתמונות נופים שלא קיימים, אביזרים שלא קיימים בבית וכדומה.
ייתכן מאוד כי יש מי  מבינכם ,בעלי הצימרים, בעלי חוש צילום כלשהו, אבל עדיין, אין ספק שאל לכם להשתמש בסמארט-פון, התוצאות לעולם לא יהיו זהות לצילום מקצועי עם מצלמה מקצועית שלה יכולות מקצועיות ומתוחכמות מאלו הקיימות במצלמות הזמינות לכל אחד היום.  בנוסף לכך, העבודה הכרוכה בצילום צימרים מצריכה סטיילינג שמוסיף ליצירת האווירה הנכונה.
קרה כשהגעתי לצימרים והתחלתי לצלם ובעלי המקום היו בסביבה ובחנו את העבודה, ולא אחת נאמר לי שהם רצו או שכבר צילמו את הצימר בעזרת הטלפון הנייד שלהם, ולאחר שראו אותי תוך כדי עבודה, הם הבינו כי צילום הוא לא רק קליק, וכמובן כאשר קיבלו את התוצאות הסופיות, לא היה יותר ספק בליבם, כי צילום מקצועי הינו הכרחי לקידום עסקי.

לאתר של גילה אזולאי, צלמת מקצועית>>