כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי – שיטור עירוני 3-8.8.2015

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 10.08.15 , 10:59ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
 3/8
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על נערה בת 19 מחוסרת הכרה עקב שתיית אלכוהול. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. יחד עם הבחורה ישב תושב חוץ, ככל הנראה עובדים יחד, הבחורה נחבלה בראשה ופונתה לבי"ח לקבלת טיפול.
 
4/8
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על ילדים הקופצים על סככות צל חדשות שהורכבו בגן משחקים בעיר. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. אותרו הילדים, נרשמו פרטיהם והם הוזהרו, לא נגרם כל נזק לסככות הצל.
 
-  התקבל דיווח במוקד הביטחון ע"י אישה שטענה כי ילדים הרוכבים על אופניים כמעט דרסו את בעלה ועל כן החרימה להם את האופניים. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. הילדים אותרו ואימו של אחד מהם הגיעה למקום. הילדים התנצלו בפני הזוג, קיבלו את אופניהם בחזרה והוזהרו ע"י הכוח.
 
- בעת סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני (שני פקחים) באחד הרחובות בעיר ניגש לכוח תושב וטען כי בכניסה לרחוב בו הוא גר חונה רכב על מעבר חצייה ובכך מפריע גם להולכי הרגל וגם חוסם את המעבר לכלי רכב. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום ונרשם לרכב דו"ח.
 
- בעת סיור רגלי של כוח השיטור העירוני  (שני פקחים) באחת השכונות בעיר הבחינו בקבוצת צעירים וברשותם אלכוהול לאחר השעה המותרת. הכוח שוחח עמם, נרשמו שני בחורים שהחזיקו כוסות עם שתייה חריפה, הוזהרו ושפכו את תכולת הכוסות בעצמם.
 
5/8
- בעת צפייה במצלמות האבטחה נצפה זוג היושב בפארק לאחר השעה המותרת והתנהגותם מעוררת חשד. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. מדובר בזוג תושבי חוץ, קיבלו שני דו"חות אזהרה על שהייה לאחר השעה המותרת ופונו מהמקום.
 
6/5
- התקבל אירוע ממוקד 100 על אדם במצוקה. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) וכב"ה הגיעו למקום, מדובר באדם שנתקע במעלית. האדם חולץ בריא ושלם ע"י הכיבוי.
-התקבל דיווח במוקד הביטחון על ילדה בת 5 וחצי שככל הנראה נשכחה בפארק והיא אינה תושבת כרמיאל. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) ותורנית מחלקת רווחה הגיעו למקום. לאחר בירור הילדה היא תושבת רחובות, הורי הילדה אותרו וחזרו לקחת אותה.
- בעת צפייה במצלמות האבטחה באנדרטה בעיר נצפה זוג מתגפף. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום והזוג פונה מהמקום.
 
7/5
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על תאונת דרכים בכניסה לעיר. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. מדובר בתאונה עצמית, רכב התנגש ברמזור להולכי רגל. במקום הייתה ניידת משטרה, מדובר בתושב העיר שנהג בגילופין, נעצר ונלקח לתחנה להמשך טיפול.
 
- התקבל דיווח ממוקד 100 על חומרים מסוכנים באחד הרחובות בעיר. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) וכב"ה הגיעו למקום. מדובר בדליפת גז, הוזמן טכנאי, הדליפה תוקנה.
 
8/8
- התקבל דיווח ממוקד 101 על אדם שאיבד את הכרתו על רקע בעיה בריאותית. כוח שיטור עירוני (פקח חובש) הגיע למקום. לאחר בדיקה, אמבולנס הגיע למקום ופינה את הנ"ל להמשך טיפול.
 
- במהלך סיור שגרתי של כוח שיטור העירוני ( פקח+ שוטר) באחד מאזורי הקניות זוהה רכב משתולל המסכן רכבים אחרים. הנהג קיבל הזמנה לדין ע"י השוטר.
 
כבכל שבוע בשעות הערב והלילה כוח שיטור עירוני מתוגבר על ידי צוות עיר ללא אלימות.
 
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
 
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים:
106 ולהקיש-1
04-9085527
04-9088118
04-9085662
 
אולי יעניין אותך גם