כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי- שיטור עירוני 30.8-5.9.2015

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 09.09.15 , 08:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
השבוע של השיטור העירוני.

30/8
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על אדם שוכב על ספסל באחד מהמקומות המרכזיים בעיר. כוח שיטור העירוני ( פקח ושוטר) הגיעו למקום, מדובר האדם תחת השפעת אלכוהול המוכר לכוחות השיטור, סייעו לו להגיע לביתו.

- במהלך סיור שגרתי כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) זיהה תאונה באחת הצמתים, בין אופניים חשמליים לרכב. רוכב האופניים בן ה-15 פונה במצב בנוני לבית החולים בנהריה.

- במהלך צפייה במצלמות זוהו נערים היושבים בפארק אחרי השעה המותרת כאשר ברשותם אלכוהול, כמו כן אחד הנערים עשה את צרכיו בקרבת מתקן ילדים. כוח שיטור העירוני (פקח ושוטר) הגיעו למקום, לאחד מהם נרשם דוח. 

31/8
- בסיור שגרתי כוח שיטור העירוני (פקח ושוטר) זיהה אדם הנראה חשוד. במהלך חיפוש על החשוד, אותר אצלו פגיון והוא עוכב לתחנה להמשך טיפול.

- במהלך סיור שגרתי של כוח שיטור העירוני ( פקח ושוטר) עצרו רכב הנוסע בצורה המסכנת את הנהגים האחרים. הנהג קיבל 10 נקודות וזימון למשפט ע"י השוטר.

- במהלך צפייה במצלמות זוהו נערים השותים אלכוהול ומשליכים פסולת. כוח שיטור העירוני (2 פקחים) הגיע למקום, הנערים הוזהרו ונרשם לאחד מהם דו"ח על השלכת פסולת.

1/9
- הקבל דיווח במוקד הביטחון על פעוט אשר נתקע בתוך מתקן שעשועים. כוח שיטור העירוני ( פקח ושוטר) הגיעו למקום, הפעוט חולץ בריא ושלם מהמתקן. טיפול ובדיקת המתקן הועבר למחלקה האחראית.

- במהלך סיור שגרתי של כוח שיטור העירוני (פקח ושוטר) זיהו קטנוע מחליק. הרוכב קיבל טיפול ראשוני ע"י פקח (חובש) ונגרם נזק רק לקטנוע.

2/9
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על תאונה באחד הפארקים בעיר. כוח שיטור העירוני (פקח ושוטר) הגיעו למקום.  מדובר ברוכב קטנוע אשר נסע בתוך הפארק וכמעט פגע בהולכת רגל. הרוכב אותר, דיבר עם הגברת שבמהלך השיחה החליטה לא להגיש נגדו תלונה. הנהג קיבל אזהרה.

- התקבל דיווח במוקד הביטחון על ילדה כבת 9 אשר נמצאת בבית אך אינה עונה. כוח שיטור העירוני (פקח ושוטר) בשיתוף כוחות כיבוי והצלה פרצו לבית, הילדה בריאה ושלמה, ישנה ולא שמעה דבר.

- במהלך צפייה במצלמות נצפה זוג כשברשותו אלכוהול. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיעו למקום, במקום אותר בגיר וקטינה. שניהם עוכבו לתחנה על שידול אלכוהול לקטינה.

3/9
- דווח למוקד הביטחון על נעדר,  אוטיסט  כבן 29. כוחות שיטור עירוני החלו מידית בסריקות. הנער אותר לאחר זמן קצר בריא ושלם.

4/9
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על תאונה באחד המרכזים בעיר. כוח שיטור עירוני (2 פקחים) הגיעו למקום. מדובר בנהגת שפגעה ברוכב אופנוע שנחת על ויטרינה של בית עסק. במקום 2 פצועים קל שקבלו טיפול ע"י מד"א בשטח. המשך טיפול הועבר למשטרה.

-  במהלך סיור שגרתי של כוח שיטור עירוני ( פקח ושוטר) באחד הפארקים הגדולים בעיר הבחינו בנערים כשברשותם אלכוהול. כוח השיטור שפך את האלכוהול ונרשמו 3 דוחות אזהרה במקום.

- התקבל דיווח על הפרעת מנוחה באחד הפארקים בעיר. לאחר סריקה ממשוכת של כוח שיטור העירוני ( 3 פקחים ושוטר) זוהתה חבורה גדולה של נערים כשברשותם כמות גדולה של אלכוהול וחומר החשוד כסם. במקום בוצעו שפיכות אלכוהול ע"י השוטר כמו כן מספר נערים עוכבו לתחנה להמשך טיפול.

- במהלך סיור שגרתי של כוח שיטור עירוני (2 פקחים) זיהה אדם העושה את צרכיו במקום ציבורי. האדם הוזהר וקיבל דוח אזהרה.

- במהלך צפייה במצלמות נצפתה חבורה גדולה של נערים כאשר ברשותם כמות גדולה של אלכוהול. לאחר מעקב ממושך אחר החבורה, כוח שיטור העירוני (פקח ושוטר) הגיעו למקום, השוטר שפך את האלכוהול והנערים קיבלו דוחות אזהרה.

כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.

מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים: 106 ולהקיש-1, 04-9085527,
04-9088118, 04-9085662, 054-6626115

אולי יעניין אותך גם
כרמיאל מוקירה את הספורטאיות והספוטאים בעיר
השבוע של השיטור העירוני.
שישי ירוק ומוצלח למען חיילי וחיילות צה"ל בכרמיאל
השבוע של השיטור העירוני.
הכינו את גני המשחקים בכרמיאל לקיץ
השבוע של השיטור העירוני.
שני עובדים סוציאליים ממינהל הרווחה בעיריית כרמיאל, ייצאו לסייע במשלחת של משרד הרווחה בגבול פולין אוקראינה לפליטים מאוקראינה
השבוע של השיטור העירוני.
תנופת ריבוד כבישים בכרמיאל
השבוע של השיטור העירוני.
שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון: "אתמוך ואסייע להמשך שגשוגה של מערכת החינוך בכרמיאל"
השבוע של השיטור העירוני.
43 משפחות מאוקראינה השוהות בבתי מלון בירושלים, שוקלות להשתקע בכרמיאל
השבוע של השיטור העירוני.
מופע זיקוקים יתקיים בערב יום העצמאות בכרמיאל? התושבים יחליטו!
השבוע של השיטור העירוני.
כרמיאל, העיר המאמצת של חטיבת גולני, אירחה את מירוץ גולני ה-31
השבוע של השיטור העירוני.