כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי – שיטור עירוני 1-7.11.2015

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 11.11.15 , 08:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


1/11
- דווח במוקד הביטחון על מספר תושבי חוץ שלוקחים בגדים ממכולות תרומת בגדים באחד האזורים בעיר. כוח השיטור העירוני (פקד ושוטר) הגיע למקום, האנשים אותרו והוזהרו ע"י השוטר.
 
- אישה מבוגרת נפלה ונחבלה ברחוב. צוות שיטור עירוני הגיע למקום והעניק לה טיפול ראשוני במקום , עד להגעת אמבולנס למקום.
 
- במהלך צפייה במצלמות מוקד הביטחון נצפה אדם חשוד המקלף מודעות פרסום עם סכין באחד המרכזים בעיר.  צוות שיטור עירוני הגיע למקום, הבחור עשה זאת באישור המנהל. פרטי הבחור נרשמו.
 
2/11
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על תאונת דרכים שאחד מבעלי הרכבים מסרבים להחליף פרטים. כוח השיטור עירוני צוות שיטור הגיע למקום הבעלים החליפו פרטים הכל תקין.
 
- דווח על דליפת גז באחד הבתים בעיר.  צוות שיטור עירוני פעל יחד עם הכיבוי וטכנאי גז. הכוחות טיפלו בדליפה לא הייתה הסכנה במקום.
 
3/11
- דווח על עץ שעולה באש באחת השכונות.  שיטור עירוני וכח כיבוי הגיעו למקום, השתלטו על השרפה. לא נגרם נזק.
 
4/11
- דווח במוקד הביטחון על צלחת לוין משוחררת המסכנת עוברים ושבים.  צוות שיטור עירוני וניידות משטרה נוספות הגיעו למקום. הורידו את צלחת הלוויין ומנעו  נזק חמור יותר.
 
- כלב תקף עובר אורך באחד הרחובות בעיר. הצוות  הגיע למקום, איתר את הבעלים של הכלב, האנשים החליפו פרטים שהועברו לטיפול הפקח הווטרינרי.
 
5/11
- דווח במוקד הביטחון על קטטה באחד המקומות המרכזיים בעיר. כוחות שיטור העירוני (3 פקחים ושוטר) הגיעו למקום. המותקף קיבל טיפול ראשוני במקום בעוד שהתוקף עזב טרם הגעת הניידת. הבחור שהותקף לא רצה להגיש תלונה וירד ל'טרם' לקבלת המשך טיפול רפואי.
  
- אזרח הודיע על שכן מבוגר שכבר מספר ימים לא יוצא מביתו ואינו עונה לטלפונים.  צוות שיטור נשלח למקום, הקישו על דלתו מספר פעמים אך לא היה מענה. למקום הוזעקו כוחות נוספים מד"א, כיבוי וניידת שמשטרתית. כיבוי פרצו את הדלת של הבית, האדם נמצא שוכב במיטתו ללא רוח חיים. הפרטים הועברו לגורמי הרווחה ולקרובי משפחתו.
 
6/11
-  מוקד מד"א קיבל דווח על אדם שנחבל בראשו. כוח השיטור הגיע למקום ונמצא כי  מדובר בילד שנפל בבית הספר וכתוצאה מכך נגרמו לו חבלות רבות בפניו. הפקחים נתנו טיפול רפואי ראשוני עד להגעת אמבולנס ואביו של הילד.
 
- במהלך סיור שגרתי של  צוות שיטור עירוני זיהו אדם מסתובב באופן מעורר חשד בקרבת בתי מגורים. הכוח עיכבו את הבחור, ביצעו עליו חיפוש הבחור עוכב לתחנה עקב עבר עשיר.
 
 
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
דוחות מסוגים שונים: 22
 
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים: 106 ולהקיש-1, 04-9085527,
04-9088118, 04-9085662, 054-6626115