כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי בשיטור העירוני : 10/01/2016-16/01/2016

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 21.01.16 , 18:14ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
אירועי השבוע בשיטור העירוני: 
 
10/1
- דווח במוקד הביטחון על אדם שתקוע במרפסת ואינו מצליח להיכנס לביתו. כוח השיטור העירוני בשיתוף כוח כיבוי והצלה הגיעו למקום, חילצו את האדם וסייעו לו להיכנס לבית.
 
- דווח במוקד הביטחון על רוכל מסתובב באחד ממרכזי העיר. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, מדובר בתושב חברון, הוזהר ע"י הכוח והורחק בתחומי העיר.
 
 
11/1
- דווח במוקד הביטחון על אופנוע שנגנב בשעות הלילה. המוקד הרואה החל מידית להוציא חומרים ממצלמות המוקד ואלה  הועברו למחלקת החקירות.
 
 
13/1
- דווח במוקד הביטחון על ריח חריף של גז באחד הבתים בעיר. כוח שיטור עירוני וכוח כיבוי הגיע למקום, סגרו את הספקת הגז זמנית עד להגעת טכנאי גז.
 
- דווח במוקד הביטחון על בחורה שהולכת על הכביש ומסכנת את עצמה ואת הנהגים. כוח השיטור העירוני הגיע למקום. מדובר באישה מוכרת מאירועים קודמים הנמצאת בגילופין. הכוח סייע לה להגיע לביתה בשלום.
 
- נצפו במצלמות המוקד הביטחון נערים הזורקים משהו באוויר ובורחים מהמקום מספר פעמים. כוח השיטור העירוני הגיע למקום. הנערים זרקו ברגים לאוויר והוזהרו בעל פה ע"י השוטר.
 
 
14/1
- בשעות הערב  דווח במוקד הביטחון על ילדה כבת שמונה הנעדרת מביתה. כוח השיטור העירוני בשיתוף סיירת נוער החל מידית בסריקות. לאחר זמן קצר הילדה אותרה בריאה ושלמה.
 
- בסיור שגרתי של כוח השיטור העירוני זוהה נהג שרוקן  את המאפרה של הרכב בשטח הציבורי, לאדם נרשם דוח ע"י הפקח.
 
 
15/1
- דווח במוקד הביטחון על אדם ששוכב על ספסל ואינו מגיב. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, מדובר באדם הנמצא בגילופין. הכוח החרים לו את הבקבוק וסייע לו להגיע לביתו בבטחה.
 
- בסיור שגרתי של פקחי עיר ללא אלימות זוהה רכב הנוסע בצורה חשודה. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, הנהג נמצא בגילופין. הטיפול הועבר למשטרת התנועה שהיה בקרבת המקום.
 
- דווח במוקד הביטחון על הפרעת מנוחה באחד המרכזים בעיר. כוח השיטור הגיע למקום, ביצע חיפוש על הנערים ששהו במקום, על אחד מהם נמצא אגרופן. הנער עוכב ע"י הכוח לתחנה להמשך טיפול.
 
- נצפה במצלמות המוקד הביטחון זוג אשר מקיים מגע אינטימי באחד הפארקים בעיר, תוך כדי שעל ספסל נמצא הרבה פסולת. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, הוסבר להם על חומרת המעשה ונרשם לכל אחד מהם דוח ע"י השוטר על השלכת פסולת.
 
 
16/1
- דווח על אישה קשישה, דוברת רוסית, שהלכה לאיבוד ונמצאת לבדה בפארק בגבעת רם ואינה זוכרת היכן היא מתגוררת. כוח השיטור העירוני הגיע למקום. לאחר חיפושים ארוכים ובסיוע של תושב השכונה אותרה הכתובת. הקשישה חזרה למשפחתה בריאה ושלמה.
 
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
 
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים: 106 ולהקיש-1, 04-9085527
04-9088118, 04-9085662, 054-6626115
 
אולי יעניין אותך גם
כרמיאל מוקירה את הספורטאיות והספוטאים בעיר
אירועי השבוע בשיטור העירוני:
שישי ירוק ומוצלח למען חיילי וחיילות צה"ל בכרמיאל
אירועי השבוע בשיטור העירוני:
הכינו את גני המשחקים בכרמיאל לקיץ
אירועי השבוע בשיטור העירוני:
שני עובדים סוציאליים ממינהל הרווחה בעיריית כרמיאל, ייצאו לסייע במשלחת של משרד הרווחה בגבול פולין אוקראינה לפליטים מאוקראינה
אירועי השבוע בשיטור העירוני:
תנופת ריבוד כבישים בכרמיאל
אירועי השבוע בשיטור העירוני:
שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון: "אתמוך ואסייע להמשך שגשוגה של מערכת החינוך בכרמיאל"
אירועי השבוע בשיטור העירוני:
43 משפחות מאוקראינה השוהות בבתי מלון בירושלים, שוקלות להשתקע בכרמיאל
אירועי השבוע בשיטור העירוני:
מופע זיקוקים יתקיים בערב יום העצמאות בכרמיאל? התושבים יחליטו!
אירועי השבוע בשיטור העירוני:
כרמיאל, העיר המאמצת של חטיבת גולני, אירחה את מירוץ גולני ה-31
אירועי השבוע בשיטור העירוני: