כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי - שיטור עירוני: 20/3/2016-26/3/2016

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 29.03.16 , 09:05ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
מה קרה שבוע בשיטור העירוני?20/3
- במהלך צפייה במצלמות האבטחה נצפה רכב בתוך חניון של בית ספר בעיר. עלה חשד כי מתקיימים יחסי אינטימיים  בתוך הרכב .לאחר צפייה קצרה הושלכו מהרכב מגבונים על הקרקע. כוח השיטור העירוני הגיע למקום. האנשים נבדקו, הוזהרו ונרשם דוח על השלכת פסולת.
 
- במהלך צפייה במצלמות האבטחה  נצפו שני רכבים בתוך פארק למרות שלט האוסר על כניסת רכב. כוח שיטור עירוני הגיע למקום. בעלי הרכבים אותרו, מדובר בשני תושבי חוץ ועמם הייתה קטינה גם היא תושבת חוץ. לשניים נרשמו דוחות על הכנסת רכב לפארק והם עזבו את המקום, בנוסף נוצר קשר עם הוריה של הקטינה שבאו לקחת אותה הביתה.
 
21/3
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על אדם חשוד בחניה של אחד הקניונים בעיר. כוח שיטור עירוני הגיע למקום, מדובר באדם השרוי בגילופין. האדם עוכב לתחנה ומשם נלקח לביתו.
 
- התקבל אירוע ממוקד 100 על תקיפה. כוח שיטור עירוני הגיע למקום. מדובר בסכסוך שכנים. שכן אחד תקף פיזית שכן אחר ועוכב לתחנה, המשך טיפול משטרתי.
 
23/3
- בעת צפייה במצלמות האבטחה נצפו שני נערים הנוסעים בקלנועית ומשתוללים עמה. כוח שיטור עירוני ,ניידת סיור משטרתית ואחותו הגדולה של אחד הנערים הגיעו למקום. לאחר בדיקה התברר כי הקלנועית שייכת לאביו של אחד הנערים וכי הוא לא ידע שהיא נלקחה. בנוסף הנערים חיברו את הקלנועית למקור חשמל ציבורי ע"מ להטעין אותה. מאחר ואין צורך ברישיון לקלנועית (למרות שטרם מלאו לשניים 16) הוחלט לשחרר אותם ואחותם לקחה את הקלנועית הביתה.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על פעוט כבן שנתיים המשוטט לבד ברחוב. כוח השיטור העירוני הגיע מידית למקום, האימא אותרה וטענה שהילד ברח מהבית. נמסר לטיפול לעובדת סוציאלית.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון כי אדם נפל באתר בנייה. כוח השיטור העירוני (שאחד מהם חובש מוסמך) הגיע למקום. מדובר באדם שנפל מגובה של ארבע מטר, קיבל טיפול ראשוני עד להגעת אמבולנס.
 
- בסיור שגרתי של כוח השיטור העירוני זיהו רכב הנוסע בצורה חשודה. הנהג עוכב, נמצא כי הוא בגילופין. בנוסף הנהג הטיל את צרכיו במקום ציבורי. נרשם דוח ופרטיו נלקחו להמשך טיפול. 

24/3
- התקבל אירוע ממוקד 100 על רכב חשוד מונע בקרבת בתים ואין אף אחד ברכב. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, איתרו את הבעלים שלטענתו שכח לכבות את המנוע.
 
- התקבל אירוע ממוקד 100 על חשש לחיי אדם בבית הכנסת. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, מדובר באדם הנמצא בגילופין. נבדק על ידי פקח- חובש מוסך, לא הייתה בעיה בריאותית, הכוח סייע לו להגיע לביתו.
 
- התקבל אירוע ממוקד 100 על הפרת צו. כוח השיטור העירוני הגיע למקום. מדובר האישה המאוימת על ידי חבר מעברה. לאחר בירור מעמיק התברר כי הוא התקשר אליה ואיים כי יבוא לביתה. לאחר סריקות הבחור אותר בקרבת הביתה, עוכב לתחנת משטרה להמשך טיפול.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון כי נשמעות צעקות הבוקעות כל הזמן מדירת שכנים. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, מדובר בזוג המוכר מאירועים קודמים. לאחר שהכל נרגע במקום נפתח עוד הפעם אירוע במקום והפעם על תקיפה ופציעה. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, הזוג ככל הנראה הותקף על ידי אחד השכנים. פונו על ידי אמבולנס לבית החולים והשוטרים גבו עדות.
 
25/3
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על רעש מוגזם מתחת לבית. כוח השיטור העירוני הגיע למקום. מדובר בשלושה נערים הנמצאים בגילופין, אחד מהם הרגיש קוצר בנשימה והם טענו כי אחד מתושבי הרחוב תקף אותם. האירוע הועבר להמשך טיפול של ניידות המשטרה.
 
- בסיור שגרתי של כוח השיטור העירוני באחת החורשת הבחין הכוח בחבורה גדולה של נערים כשברשותם כמות גדולה של אלכוהול. לאחר בדיקה עלה כי חלק מהנערים הם קטינים, נלקחו פרטים של כל הנמצאים להמשך טיפול, כמו כן אחד הנערים שהיה שיכור  נלקח לביתו על ידי הכוח. 
 
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
 
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים: 106 ולהקיש-1, 04-9085527
04-9088118, 04-9085662, 054-6626115
אולי יעניין אותך גם