כותרת
> C;
1/1

ארנולד בר על הרגעים שנשארים

כרמיאלי פורסם: 29.03.16 , 09:20ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
פורים עבר - והתמונות נשארות.
לכל המשפחות שהגיעו לסטודיו של ארנולד ביובלים יש מזכרת כיפית שתישאר לתמיד, הרבה אחרי שהחג הסתיים. פורים חוגגים פעם בשנה אבל תמונות איכותיות ומקצועיות של משפחה, תקופת ההריון, ניו בורן, ועוד אפשר לקבל כל השנה. ללא כל ספק תמונות טובות הן המזכרת הטובה ביותר שתישאר מהתקופה הנוכחית.
לא צריך לחכות לאירוע מיוחד כדי שיהיו לכם צילומי משפחה טובים.
אבל בוודאי כשיש אירוע  (למשל לבני מצווה) - מומלץ מאד להגיע לסטודיו כדי ליצור אלבום מרגש, כי אחרי שהאירוע והאוכל הטעים עוברים ונשכחים -  רק התמונות נשארות.
 
בסטודיו של ארנולד בישוב יובלים שבמשגב (כ10 דק' בלבד מכרמיאל) יש סטודיו גדול, מרווח ומאובזר. הסטודיו ייחודי במגוון הרקעים הקיימים בו. אפשר להצטלם במגוון לוקיישנים בלי לצאת מהסטודיו, בלי לדאוג ממזג האוויר וכמובן שאפשר גם לשלב צילומי סטודיו וצילומי חוץ למי שמעוניין.
 
עוד מוצר מיוחד בסטודיו הוא מסיבות צילום לבנות מגיל 6 ומעלה. עיקר המסיבה היא סביב צילום ובנוסף יהיו פעילויות נוספות משלימות כמו איפור או יצירה (את נושא המסיבה נבנה יחד עם המשפחה -כגון ציורי פנים, מסלול דוגמנות ועוד) ובסוף המסיבה כל ילדה מקבלת מגנט למזכרת מהאירוע וכמובן שילדת יום ההולדת תקבל גם את כל התמונות על דיסק. 
 
הסטודיו של ארנולד בר מציע מגוון רחב של צילומים:
צילום בוק לבני מצווה
צילומי משפחה
צילום הריון, ניו בורן, קייק סמאש;
צילום פורטרייטים לעסקים
צילום מוצרים
מסיבות צילום
כמו כן ארנולד מתמחה בצילום אדריכלות ועיצוב פנים, תמונות שלו הופיעו במגזינים מובילים בתחום.

לאתר של ארנולד בר צילום>>