כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

שיטור עירוני - סיכום שבועי: 27/3/2016-2/4/2016

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 05.04.16 , 08:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
זה מה שהיה השבוע בשיטור העירוני: 
- במהלך סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני באחת השכונות זוהתה אישה שנפלה על הקרקע. האישה לא נזקקה לטיפול רפואי והכוח סייע לה להגיע לביתה.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על רעשי נפצים בשכונה בעיר. כוח השיטור העירוני וניידת משטרה החלו בסריקות. אותרו 3 נערים שענו על התיאור, עוכבו לתחנה להמשך טיפול.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על רכב העומד באמצע הכביש בשעת לילה מאוחרת. כוח השיטור העירוני וניידת משטרה הגיעו למקום.  מדובר ברכב שהתנגש בעמוד תאורה. הנהג נפצע קל ופונה לטרם לקבלת טיפול רפואי, נגרם נזק גדול לרכב ולעמוד.
 
 
28/3
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על אדם השוכב בשיחים ואינו מגיב. כוח השיטור העירוני ומד"א הגיעו למקום. מדובר באדם השרוי בגילופין ומסרב לקבל טיפול. האדם נלקח על ידי ניידת משטרה לביתו.
 
 
29/3
- במהלך סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני זוהה רכב החונה נגד כיוון התנועה ועל מעבר חצייה. השוטר החליט לרשום דוח והנהג לא ראה זאת בעין יפה והחל לדבר בצורה תוקפנית. תוך כדי רישום הדוח השוטר הבחין כי חסרה מראה ברכב. למקום הגיעה ניידת של משטרת התנועה והרכב הורד מהכביש.
 
 
30/3
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על תאונת דרכים בשכונה בעיר. כוח השיטור העירוני הגיע למקום. מדובר בהולכת רגל שנפגעה במעבר חצייה. הולכת הרגל פונתה לבית החולים לקבלת טיפול.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על כלב הנעול בתוך רכב. כוח השיטור העירוני הגיע למקום. בעלת הרכב אותרה והכלב חולץ בריא ושלם. פרטי הנהג הועברו להמשך טיפולו של הפקח הווטרינרי.
 
- התקבל דיווח דרך מוקד מד"א על תאונת דרכים באזור התעשייה. כוח השיטור העירוני משטרת תנועה ומד"א הגיעו למקום. מדובר במשאית שהתנגשה ברכב לימוד נהיגה. כל הנוכחים החליפו פרטים ביניהם והתלמיד פונה במצב בינוני- קל להמשך טיפול.
 
- במהלך סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני זוהה רכב המשתולל בציר ראשי בעיר. הכוח עיכב את הרכב. הנהג סירב להזדהות ובסיוע של כוח שיטור עירוני נוסף האדם עוכב לתחנה להמשך טיפול.
 
1/4
- במהלך סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני בחניון לב העיר הבחין הכוח באדם המשליך פסולת מתוך רכב. ניתן דוח על השלכת פסולת והרכב עזב את המקום.
 
 
2/4
- בעת צפייה במצלמות האבטחה באחד הפארקים בעיר, נצפה אדם המפצח גרעינים ומשליך את הקליפות על הקרקע. כוח שיטור עירוני הגיע למקום ונרשם דוח על השלכת פסולת.
- בעת צפייה במצלמות האבטחה באחד הפארקים בעיר נצפו מס' צעירים המעשנים נרגילה למרות שיש שלט האוסר על כך. כוח שיטור עירוני הגיע למקום. לאחר בדיקה, השלושה קיבלו דוחות אזהרה ועזבו את הפארק.
 
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
 
מוקד הביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים: 106 ולהקיש-1, 04-9085527
אולי יעניין אותך גם
משה קונינסקי בבקשה למבקר המדינה
זה מה שהיה השבוע בשיטור העירוני:
ראש העיר משה קונינסקי, מונה כחבר הועדה הארצית לקידום ספורט הנשים בישראל
זה מה שהיה השבוע בשיטור העירוני:
הסתיימו השבוע עבודות הריבוד בכביש 85
זה מה שהיה השבוע בשיטור העירוני:
בכרמיאל מקודמות תכניות להתחדשות עירונית בשבעה מתחמים
זה מה שהיה השבוע בשיטור העירוני:
הסתיימו עבודות שלב א' של שדרוג מגרשי הטניס הסמוכים לקאנטרי טופ קלאב בכרמיאל
זה מה שהיה השבוע בשיטור העירוני:
עיריית כרמיאל, זכתה לראשונה בחמישה כוכבים בתחרות הרשויות המקומיות המקומיות בקידום הבטיחות בדרכים
זה מה שהיה השבוע בשיטור העירוני:
מתחם המפלים ומיצג האבן בפארק הגליל - פארק פרס, שבהקמתם הושקעו למעלה מ-500,000 שקל, הושקו במעמד ראש העיר משה קונינסקי
זה מה שהיה השבוע בשיטור העירוני:
מיטב אמני ישראל יופיעו באירועי הקיץ בכרמיאל
זה מה שהיה השבוע בשיטור העירוני:
כרמיאל קיבלה ציון 100 לבדיקת תפקוד מערך השיטור העירוני
זה מה שהיה השבוע בשיטור העירוני: