כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

לא פותחים מסעדה ללא מקררים מתאימים

כרמיאלי תרבות ופנאיפורסם: 19.07.16 , 14:31ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
פתיחת מסעדה היא חלומם של לא מעט אנשים. האהבה הגדולה למטבח, ליצירה ולבישול, מביאה רבים לעשות את המעבר מהפאן החובבני שבמטבח הביתי, לעבר פתיחת מסעדה גדולה במגרש של הגדולים. פתיחת מסעדה מצריכה מכם בראש ובראשונה לערוך רשימה מסודרת של ציוד שעליכם לרכוש לטובת פתיחת המסעדה. נדמה כי אחד ממוצרי החשמל החיוניים לכם ביותר בחלל המסעדה שלכם, הוא המקרר. כאשר מדובר על מסעדה אשר עתידה להאכיל קהל סועדים רב, הרי שמקרר ביתי אינו תואם את הצרכים שלכם, וכעת עליכם לרכוש מקרר תעשייתי. הבחירות שתעשו כעת עם הציוד הנבחר למסעדה שלכם, עתידות להשפיע עליה רבות. לכן, עשו בחירה נכונה של ציוד שתשרת אתכם, ובעיקר את קהל הלקוחות שלכם.

מקררים תעשיתיים – איך בוחרים?

רכישת ציוד למסעדה הינה הוצאה כלכלית משמעותית בעת שאתם פותחים מסעדה, כך שכדאי במעמד זה לרכוש את הטוב ביותר. לא מעטים אלו העתידים לפתוח מסעדה, אך אין להם הניסיון המתאים לבחירה נכונה של ציוד, ועל כן אינם יודעים איזה סוג של מקרר לרכוש. תשמחו לגלות, כי גם בלי ניסיון אישי משלכם, תוכלו לרכוש ציוד, לרבות מקרר למסעדה שלכם.
 

לפני הכל: מגדירים תקציב ורשימת ציוד

הדבר הראשון שעליכם לעשות עם יציאתכם לרכוש מקרר למסעדה שלכם, הוא להגדיר את סוג המקרר שאתם צריכים ואת התקציב שאתם מוכנים להשקיע בו. כיום קיימים עשרות מותגים המבקשים למכור את המקררים שלהם לבעלי המסעדות, כך שמדובר על שוק פורה, המציע לכם מגוון של דגמים וגם של מחירים. לאחר שסגרתם על לוקיישן למסעדה שלכם, הרי שאתם מודעים למידות ולגודל המטבח במסעדה, כך שעליכם להתאים את גודל המקרר לחלל הנתון. לכן, בראש ובראשונה עליכם להגדיר את התקציב אותו אתם מוכנים להשקיע על פי דו"ח ההוצאות שלכם, ואליו לשדך נתונים של מפרט טכני למקרר המתאים לכם ביותר.
 

הולכים על בטוח – מלקטים המלצות

אתם אמנם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בעולם המסעדנות, אך לשמחתכם יש את אלו שעשו זאת כבר לפניכם. המשמעות היא שתוכלו ללקט המלצות שונות לגבי סוגי מקררים, חברות ומותגים, טיב השירות המעניקה כל חברה וכמובן שטיב המקרר ותוחלת החיים שלו. אל שלב ליקוט ההמלצות מומלץ להגיע לאחר שהתפקסתם על דגם מסוים שנראה לכם. ההמלצות שתקראו באינטרנט, או לחילופין תשמעו מקולגות למקצוע, יעזרו לכם לקבל תמונה בהירה ככל הניתן האם מדובר על השקעה מושכלת ועל דגם שכדאי לרכוש.
 

המשמעות של המקרר במסעדה שלכם

זיכרו כי הציוד שתרכשו ישפיע על המסעדה שלכם באופן ישיר. כאשר מדובר על מקרר, מדובר על אביזר חיוני שעתיד לשמור על המזון בתנאים נאותים, ולסייע לכם בהכנות מוקדמות ליום המחרת. לכן, טרם אתם רוכשים את המקרר לבית העסק שלכם, בצעו בדיקות מקדימות שיבטיחו כי עשיתם עסקה מוצלחת. 
אולי יעניין אותך גם
האירועים המסקרנים של פסטיבל כרמיאל 2022
בקצב ה-טבסקו
כרמיאל בקדמת במת התרבות בגליל
האירועים המסקרנים של פסטיבל כרמיאל 2022
בקצב ה-טבסקו
כרמיאל בקדמת במת התרבות בגליל
מהו רישיון משיט 60?
שבועות באתר התיירות ראש הנקרה
מיזם חדש מבית הפרה ורשף הפקות
תערוכה ליקוטיזם שהתקיימה בויצו כרמיאל
אלפים מתושבי כרמיאל, נהנו מפסטיבל האביב הראשון של כרמיאל
לילות בנקרות 2022