כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

אימון ירי מתקדם לשיטור העירוני

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 13.09.17 , 12:13ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בשבוע שעבר התקיים אימון ירי של  פקחי השיטור העירוני אשר כלל אלמנטים מבצעיים מורכבים ואימונים טקטיים, במטווח העירוני. זאת כחלק מאימוני ירי מתקדמים שמקיים צוות השיטור העירוני באופן קבוע על מנת לשמור על רמת מיומנות ומקצועיות בשליטה בנשק. לדברי מיכאל גינקר , מנהל האגף לביטחון קהילתי, "הצוות מחויב להיות ערוך למתן מענה לאירועים מסוגים שונים". אימוני ירי מהווים חלק בלתי נפרד ממערך ההכשרות של יחידת השיטור הכולל, בין היתר, קורסים של חובשי מד"א, הכוונת תנועה ותקשורת בלתי אלימה.
 
בנוסף, מוקדני מוקד הביטחון עברו לאחרונה קורס של המשרד לביטחון פנים בניהול מערך המצלמות. כמו כן, התקיימו אימוני ירי של כיתת הכוננות העירונית המורכבת מבעלי רישיון לנשיאת נשק מטעם העירייה וגופי הסמך העירוניים, רובם בעלי רקע בטחוני עשיר.
 
"יחידת השיטור העירוני היא בעלת חשיבות ראשונה במעלה", אומרת מ"מ ראש העיר, רינה גרינברג. "העירייה משקיעה את מיטב המאמצים והמשאבים בהכשרת היחידה ובהעלאת רמתה המקצועית".
 
"תחושת הביטחון של תושבי כרמיאל עלתה בשנים האחרונות, הרבה בזכות פעילות יחידת השיטור העירוני ומוקד הביטחון. אנו מכשירים את יחידת השיטור העירוני בכל הכלים העומדים לרשותנו לטובת איכות חייהם של התושבים", מסכם ראש העיר, עדי אלדר.