כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

כרמיאל מתחברת לחיים בריאים

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 27.09.17 , 15:57ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל באמצעות הרשות לפיתוח הגליל, יחד עם הנהלת מחוז הצפון של משרד הבריאות וקבוצת 'ענני תקשורת', השיקו השבוע בכרמיאל את האפליקציה החברתית Teamgo  לקידום אורח חיים בריא בקרב תושבי הגליל.
 
כרמיאל נבחרה להיות העיר הראשונה שמתחברת לאפליקציה ושותפה להפעלתה בקרב התושבים. מדי יום, יקבלו התושבים מידע לחיים בריאים, מתכונים בריאים וקלים להכנה, תזכורות לפעילויות ספורט בעיר, תזכורת לצריכת פירות וירקות, שמירה על שעות שינה ועוד. את האפליקציה פיתחה רופאת הילדים ד"ר רחלי מירון ומטרתה לחבר משפחות שלמות וקבוצות לקהילות המבצעות יחד פעילות גופנית מהנה וקבוצתית.
 
ההשקה התקיימה בשבוע שעבר בפארק המשפחה בכרמיאל במעמד ראש העיר עדי אלדר ומנכ"ל הרשות לפיתוח הגליל, שלומי אטיאס. במסגרת ההשקה התקיימו הופעה של השחקן טל מוסרי אשר הנחה 'אחר הצהריים של בריאות', הדגמה של שף למתכונים קלים ובריאים ופעילות זומבה להורים וילדים.
 
שלומי אטיאס מנכ"ל הרשות לפיתוח הגליל: "הרשות לפיתוח הגליל רואה חשיבות רבה בתמיכה בתחומי הבריאות בגליל ורפואה מונעת. אני מודה מאוד לראש העיר, עדי אלדר, לד"ר מירון ולד"ר מיכל דר ממשרד הבריאות על היוזמה ועל המוכנות להצטרף למיזם ולהפעילו לטובת תושבי כרמיאל. אנו משקיעים בפרויקט זה מתוך כוונה להשיק בקרוב את התכנית בישובים נוספים בגליל. שנה טובה ובריאות".
 
עדי אלדר, ראש העיר כרמיאל: ״אנו שמחים להשיק היום את התוכנית חיים בריא בכרמיאל. מדובר בתוכנית יחודית שכרמיאל הינה העיר הראשונה בארץ בא תתקיים התוכנית. אני רוצה להודות למנכ״ל הרשות לפיתוח הגליל שלומי אטיאס ולרופאה המחוזית ד״ר מיכל כהן דר על הובלת התוכנית״.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אולי יעניין אותך גם