כותרת
> C;
1/1
טיולים ותיירות

גם בחורף: מלון בראש פינה עם כל המשפחה

כרמיאלי טיולים ותיירותפורסם: 23.10.17 , 10:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


החורף מגיע בצעדים קטנים, יש שיגידו כמעט בלתי מורגשים. חגי תשרי עוברים עוד לפני שהספקנו להגיד שלומית בונה סוכה, הגשם הראשון שוטף את הכל ובלי שהספקנו לעצור רגע ולנשום אנחנו כבר עם רגל בינואר, מתחילים את השנה הקלנדרית החדשה. ובתוך כל זה אחרי החופשה הגדולה בקיץ והחופשות בימים החגים מה הפתרון להנעמת הזמן וחזרה נעימה לשגרה?
לקחת את כל המשפחה לחופשה במלון בראש פינה.

בגלל ההיסטוריה

ראש פינה היא אם מושבות הגליל ונמנית על המושבות הראשונות של העלייה הראשונה.
למושבה ראש פינה ישנה היסטוריה עשירה ומרשימה לכל הדעות. יש שיגדירו אותה כמפת אבני דרך היסטוריות המעניקות פתח הצצה לבחון את אורח החיים של החלוצים, רגעי ההצלחות הרבים שלהם וכמובן הקשיים שהם חוו במהלך הדרך. במקום שהילדים ישבו בשיעור היסטוריה משעמם בכיתה הם יוכלו לשוטט בסמטאות המושבה, לקבל הדרכה ולבקר בפנינים היסטוריות כמו בית הכנסת היפיפה שהקים הברון רוטשילד ועד למעבדות שעמלו בזמנו על חקר המלריה. הליכה משפחתית במושבה ראש פינה תזכירים לכם את החופשה האחרונה באירופה, תוכלו ליהנות מנוף פסטורלי מרגש שמשכיח את העובדה שאנחנו נמצאים במזרח התיכון ולקנח בחופשה במלון בראש פינה, כי גם לכם מגיע להתפנק.

בגלל התרבות

מאז ומתמיד הייתה המושבה ראש פינה כמוקד משיכה לאומנים אשר מצאו בה מקור השראה.
כיום האווירה המיוחדת של ראש פינה, על הגלריות הרבות שלה, תעורר בכל אדם את ה'אומן הפנימי שלו' ויש סיכוי שלאחר טיול בגלריות היפייפות ובתי האומנים המרשימים תגלו שאתם בעצמכם מעוניינים להתחיל ליצור או לפסל. במקום קיימות סדנאות לפיסול באמצעות חימר, בתאום מראש  והדבר יכול להוות אטרקציה נפלאה לכל בני המשפחה. שוחרי אמנות ועיצוב מגיעים לראש פינה מכל הארץ, והודות לכך המושבה נהנית מאווירה תרבותית המעניקה מקום של כבוד לאמנות ולאסתטיקה.

בגלל הטבע

מסביב למושבה ראש פינה תוכלו למצוא מסלולי הליכה יפיפיים ומרחיבי לב שמתאימים לכל בני המשפחה. החל מאגמון החולה המוכר והידוע ועד לנחל ראש פינה ונחל ג'ילבון שזהו מסלול הליכה שופע במפלים ובריכות. לאחר אטרקציה שכזאת תוכלו להתפנק ובגדול במלון בראש פינה.

בגלל הפינוקים

המושבה ראש פינה היא פנינת היסטוריה, תרבות ואמנות הבוהקת בתוך מרחבי הגליל הפלאי, אבל מעבר לכל זה תוכלו ליהנות מחופשות מפנקות במלון בראש פינה, מסעדות איכותיות, מרכז קניות מלא בכל טוב ובעיקר בחופש לבחור מה ברצונכם לעשות אל מול כל האטרקציות המפנקות.
אם הרבה זמן לא ביליתם עם הילדים באווירה אחרת, אם אתם זקוקים לחופשה במלון שחושב על כל הפרטים הקטנים, אם כל מה שאתם צריכים זה לעצור את כל המרוץ ופשוט לנוח, להתפנק על ארוחת בוקר עשירות וליהנות מחוויה חד פעמית זה הזמן שלכם להזמין לעצמכם חלום והגיע למלון בראש פינה. 
אולי יעניין אותך גם