כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

מהי שיטת EFT ולמי יכולה לעזור?

כרמיאלי טיפוח ויופיפורסם: 29.10.17 , 10:49ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


לכל אחד מאיתנו יכולים להיות ימים פחות או יותר טובים. הימים הטובים כמובן לא מהווים שום בעיה כי אנחנו עסוקים בסך הכול בהנאה ובלחשוב שהעולם הוא מקום טוב. אך מה קורה בימים הפחות טובים? אם מדובר על רגע חולף לא בטוח שעלינו לעשות משהו בנידון אך כאשר הרגעים האלה מתרבים הם עלולים לגרום לנו לדיכאון, לתחושה לא טובה ובעיקר – להעיב על חיינו. לכן ברור מדוע גם אתם מתעניינים בטיפול EFT שכן שיטת הEFT יכולה לעזור לכל אחד מאיתנו לחוות את החיים בצורה טובה, רגועה ונעימה יותר. מדובר על מספר תרגילים שכל אחד יוכל ללמוד כיצד לעשות אותם ואין ספק שבסוף ניתן יהיה לשחרר את האנרגיות השליליות.

יסודות שיטת ה EFT

כשמדברים על ה EFTמדברים על שיטה יעילה ומהירה שלמעשה משלבת בתוכה מספר יסודות שונים כמו תיאוריית האנרגיות שנמצאות בגוף שלנו, המגיעה מהמזרח, ומוסיפה לכך תרפיה של דיבור. השילוב בין כל הגורמים האלה הוא מה שהופך שיטה כמו EFT לכזו שיעילה עבור לא מעט אנשים במצבים שונים. למעשה אנחנו יכולים לראות שהשיטה מסייעת בסיטואציות כמו:
·         טראומות מסוגים שונים
·         פוביות ופחדים
·         לחצים
·         כאבים פיזיים
·         אלרגיות בדרגות חומרה שונות ועוד
ישנו גירוי של המרידיאנים בגוף ובכך האנרגיה הקלועה משתחררת ונעה ממקום למקום. הרעיון הוא לתפוס את הגוף כמכלול ולטפל בו גם בצורה כזאת, שיטה שתמיד מוכיחה את עצמה ויכולה לגרום לכל אחד מאיתנו להרגיש טוב יותר. השיטה במקום מגיעה מאזור קליפורניה ופותחה על ידי ד"ר רוג'ר קלהאן אך כיום ניתן לראות אותה תופסת תאוצה בעולם כולו, אז למה שלא תנסו זאת גם אתם?

כל היתרונות שתוכלו ליהנות מהם במסגרת השיטה הזאת

שיטת ה EFTיכולה להתאים גם לכם כי יש לה כמה יתרונות ברורים, מלבד היעילות שלה. EFT זו שיטה שמאוד קל ליישם והיא מלמדת אותנו לקחת אחריות על כל מה שאנחנו עושים. יתרה מכל, אין כאן שום עניין של אמונה, בניגוד לשיטות אחרות, כי היא עובדת בכל מקרה. לא מדובר על הליך כירורגי או על כאבים שתחושו במהלך הטיפול, מה שאומר שאין לכם בכלל מה להפסיד אם תנסו זאת! מדובר על שיטה שאפילו מאפשרת לאדם לטפל בעצמו ולכן ברור מדוע עוד ועוד אנשים באים, מנסים זאת ושמחים לגלות שזה פשוט עובד.