כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

5 יתרונות של החלקת שיער OXO על פני החלקות שיער אחרות

כרמיאלי טיפוח ויופיפורסם: 27.12.17 , 16:38ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


שוק המוצרים לטיפוח שיער הולך וגדל מדי יום אך לפעמים חשוב להתעלם מהמגוון הרחב ולהתמקד דווקא על המוצרים האיכותיים שיש. גם בתחום החלקות השיער יש מגוון רחב של סוגי החלקות כאשר החלקת OXO ORGANIC הינה אחת ההחלקות המבוקשות ולכך יש סיבות והצדקה. אין ספק כי תוכלי להחליק את שיערך עם החלקות מתחרות זולות יותר אך האם שיערך ישאר חלק לצמיתות ובריא?! זו כבר שאלה חשובה שאת חייבת לחשוב עליה.
 
יתרונות החלקת OXOהאם החלקה אורגנית בטוחה לשימוש?
אוקסו אורגניק הידועה גם כהחלקה אורגנית לשיער הינה ההחלקה היחידה שמבטיחה שתי פעולות במוצר אחד. אוקסו אורגניק מכילה חומרים ידידותיים לך ולשיערך ורובם מופקים מן הטבע. בין המרכיבים בהחלקה ישנם חומרים שנועדו לשקם את השיער (שמן קקאו, שמן דקל, חומצות אמינו ועוד) ובשל כך מתבצעות שתי הפעולות : גם החלקה וגם שיקום השיער.
להחלקת אוקסו יתרונות רבים : ההחלקה נעשית במשך מספר שעות והתהליך ידידותי ונעים. בעוד ההחלקות האחרות מכילות חומרים כימיים כמו גופרית ופורמלין ועקב כך מדיפות ריחות קשים ופליטת עשן ואדים – אוקסו אורגניק מבטיחה לך תהליך פשוט וקל.
כלומר, בעת ביצוע ההחלקה לא נפלטים אדים ואין ריחות קשים. למוצר יש ריח קליל ורענן והחומר הפעיל נשטף מן השיער עוד לפני שהספר מתחיל לעבוד עם המחליק ולחמם את השיערות. יתרון זה חשוב מאוד מכיוון שהלקוחה לא נחשפת לריחות הקשים ואין קושי בנשימה או צריבה בעיניים. יתרון זה הופך את החלקת אוקסו למהנה ובטוחה לשימוש ולכן היא מתאימה גם לנשים בהיריון או לנשים מניקות. למעשה, החלקת שיער OXO היא FDA Registered
 
ההחלקה האורגנית משקמת את השיער ומחליקה אותו
המוצר אוקסו אורגניק מתאים לכל סוגי השיער הקיימים ולאחרונה הוכח כי החלקה זו יעילה גם לשיער פגום וצבוע. אם בעבר היה צריך להמתין שהשיער יתארך ויתחדש - כיום אין צורך. אוקסו אורגניק מבטיחה תוצאות איכותית גם לשיער פגום ושבור ואף מביאה לשיקומו. ההחלקה איננה מבוססת על חומר הרסני או מסוכן אלא להפך - מתבססת על חומרים ידידותיים והצורך לשקם ולהביאו למצב טוב זוהי מטרה מרכזית. לחצו למידע נוסף בנושא.
 
החלקת אוקסו אורגניק ללא הגבלות או איסורים
יתרון חשוב נוסף שיש להחלקה האורגנית על פני ההחלקות המתחרות זו האפשרות לחזור לשגרה כבר בסיום הטיפול. כלומר, לאחר שתצאי מהמספרה תוכלי לאסוף את שיערך, לקלוע בו צמות, לחפוף אותו ואפילו לטבול בבריכה או בים. ההחלקה היא פעולה חד פעמית שנעשית באופן מקצועי ובמידה ואכן מדובר בחומר המקורי אין צורך לחשוש מהרס ההחלקה או שינוי במראה השיער. כמו כן, לא תצטרכי לקנות חומרים או מוצרים נלווים ולמעשה לאחר טיפול בודד במספרה את יכולה לחזור לשגרת היום-יום שלך ולהינות משיער רך, חלק ומלא ברק. כל שעלייך לעשות הוא לוודא כי אכן ההחלקה נעשית על ידי ספר מקצועי ומיומן ובאמצעות המוצר והחומר המקורי (ניתן לוודא זאת על ידי בדיקה כי אכן המדבקה המקורית של המוצר נמצאת על הויטרינה של בית העסק).
 
החלקת אוקסו אורגניק על איכות לא מתפשרים
מחיר ההחלקה האורגנית עשוי להיות יקר מעט מן ההחלקות המתחרות אך בעוד שאר ההחלקות עשויות לפגום ולהזיק לשיערך – אוקסו אורגניק מתחייבת לטפל בשיער, לשקם אותו להביא לתוצאה של החלקה איכותית. המחיר תלוי גם באורך השיער ותמחור של בעל העסק. במידה והינך מעוניינת לשמור על השיער ולהחליק אותו בצורה נעימה ומושלמת – אוקסו אורגניק היא ההחלקה עבורך.