כותרת
> C;
1/1
טיולים ותיירות

צימרים בצפון – בילוי שכולו נחת לכל אחד ולכל אחת

כרמיאלי טיולים ותיירותפורסם: 01.02.18 , 11:32ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


"צימר בצפון" כבר הפך למושג מקובל בארץ, שם נרדף ליציאה מהנה מהשגרה באזור הכי יפה בישראל ובמקום מושקע ומטופח שמקנה לנו נחת רבה. המגוון הרחב של הצימרים באזור הצפון מאפשר לכל אחד ולכל אחת למצוא בדיוק את האופציה המושלמת עבורו – מבחינת מיקום, מבחינת מחיר ומבחינת אופי הצימר – וכשלוקחים בחשבון את המבצעים השונים שמוצעים בכל נקודת זמן, ומנצלים את ההזדמנות באופן מושכל, מקבלים בילוי פשוט מושלם.

צימרים זולים בצפון

מצד אחד כולנו רוצים לקנות בזול, בין אם על הפרק רכישת נעליים ובין אם לילה באחד מאותם צימרים בצפון. מצד שני, לעתים אנחנו חוששים שמחיר נמוך הוא אינדיקציה לאיכות ירודה – אבל לפחות בכל הקשור לצימר בצפון הארץ, לחשש אין אחיזה במציאות. גם הצימרים המציעים חופשה במחיר אטרקטיבי מאוד מתאפיינים ברמת אירוח טובה מאוד, וגם אם הם לא מפוארים עדיין תזכו בהם לכל התנאים הנוחים והמפנקים של צימר, לנוף גלילי שמחמם את הלב וליציאה מוצלחת מהחופשה.
אם אתם מוכנים להתגמש מבחינת מועד היציאה לצימר ומבחינת המיקום של הצימר בצפון, תוכלו לנצל את המבצעים השונים המוצעים על-ידי הצימרים הצפוניים – התחרות העזה בתחום גורמת לבעלי צימרים רבים להציע מבצעים משתלמים, ומי שינצל אותם יוכל לבלות לילה או מספר לילות ביחידת נופש מעולה במחיר כדאי במיוחד.

צימרים בצפון לדתיים

כאמור ישנו מגוון רחב מאוד של צימרים בצפון כך שכל קבוצה באוכלוסייה יכולה למצוא יחידת אירוח שמתאימה לצרכים הספציפיים שלה. כך למשל בני ובנות המגזר הדתי שרוצים לבלות בצימר בצפון יוכלו לבחור את אחת האופציות הרבות שיש בקטגוריית הצימרים לדתיים בצפון – צימרים שמקפידים על כשרות (למשל פלטת שבת וכיורים נפרדים), מרחק הליכה מבית כנסת, ואווירת שבת הולמת כך שבני ובנות הציבור הדתי יוכלו ליהנות מסופשבוע בהתאם לערכים שבהם הם מאמינים.

צימרים עם אירוח טבעוני

פלח אוכלוסייה נוסף שמחפש פתרונות אירוח ייחודיים הוא הטבעונים, שמספרם נמצא במגמת גידול מתמשכת ומשמעותית, כך שאין פלא שגם בעלי צימרים בצפון מציעים להם נופש ללא מוצרים מן החי. חשוב לציין שהתפישה הטבעונית כוללת הן ארוחת בוקר ללא חלב ומוצריו וללא ביצים – ומאחר שבימינו ישנו שפע עצום של מזונות ומטעמים, מן הסתם כל בעל צימר יוכל לספק זאת בקלות – והן ריהוט שלא כולל מוצרי עור.

צימרים למסיבות

צימרים בצפון משמשים לא רק לחופשות אלא גם למסיבות – מסיבות רווקים, מסיבות רווקות, מסיבות גירושין, מסיבות לקראת גיוס, מסיבות שחרור ועוד. במקרים אלה הפרמטר החשוב ביותר הוא מספר האורחים המקסימלי בצימר ועוד חשוב לבחון את רמת האבזור כשלמשל בריכה משדרגת משמעותית כל מסיבה שהיא. אתר צימר בשבילי מרכז את המון צימרים ומאפשר לכל אחד ולכל אחת למצוא את הצימר הטוב ביותר עבורם.