כותרת
> C;
1/1
טיולים ותיירות

חבילות נופש ליער השחור – חוויה בלתי נשכחת

כרמיאלי טיולים ותיירותפורסם: 26.02.18 , 16:55ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


החלק הדרום מערבי של גרמניה מתאפיין ביערות צפופים במיוחד שקרני האור מתקשים לחדור אליהם ועל כן שוררת בהם אפלוליות. בהתאם זכה אזור זה, שכולל גם אגמים מרהיבים, נהרות שוצפים, מפלים קסומים ועוד שלל אטרקציות לשם "היער השחור", והפך ליעד תיירותי פופולרי להפליא.
ניתן להגיע לאזור זה דרך ציריך, פרנקפורט, שטוטגרט או מינכן, וגם מבחינת אפשרויות הלינה המנעד רחב מאוד – שלל בתי מלון, דירות מאובזרות וצימרים – כך שישנו מגוון רחב של חבילות נופש ליער השחור.
פרייבורג
העיר שנחשבת לבירת האזור היא פרייבורג. זוהי עיר עתיקה שרחובותיה צרים וציוריים, ובנוסף תמצאו בה תעלות מים רבות שמוסיפות גם הן לקסם הייחודי. בהתאם חבילות נופש ליער השחור רבות כוללות לינה בפרייבורג או בסביבתה, ולמי שמגיע אליה כדאי לבקר בקתדרלה הגדולה שלה,  לעלות ברכבל (שמסלולו ארוך במיוחד, כ-4 ק"מ) לפסגת הר שאואינסלנד ולהגיע גם לאגם טיטיזה וליהנות משלל מסלולי ההליכה שסביבו.
אגם קונסטנץ
אגם קונסטנץ נמצא במפגש הגבולות של גרמניה עם שוויץ ועם אוסטריה, ומהווה גם הוא את אחת האטרקציות העיקריות של היער השחור. זהו האגם הגדול ביותר בגרמניה, וגם העיירה שנושאת את שם האגם היא מקום שכדאי לבקר בו, בעיקר בזכות הקסם הימי-ביניימי שלה. עוד אטרקציה היא שייט אל מאיינאו, שמוכר גם בשם אי הפרחים ומכיל גן בוטני מרהיב ובליבו טירה רבת הוד.
טודנאו
טודנאו מציעה אטרקציה ייחודית: מגלשות הרים – רשת מגלשות באורך כולל של 3 ק"מ אשר מתפתלת בנופים מהיפים בעולם כשגם האדרנלין בגוף זורם במרץ. עוד אטרקציה שמציעה טודנאו היא מפלים יפהפיים.
אגם שלוכזי
בילוי נוסף שכדאי לכלול בחבילת הנופש הוא אגם שלוכזי – אגם זה הוא למעשה מאגר מים מלאכותי שמתאפיין בטמפרטורה נמוכה יחסית בקיץ בשל גובהו הרב של האגם. בין מאי לאוקטובר ניתן לשוט באגם ועוד אפשרויות הן טיולים מסביב לקו החוף שלו. בסמוך לעיירה שלוכזי ישנו פארק מים פופולרי בשם אקווה פאן.
באד דורהיים
אחד המאפיינים הבולטים של אזור היער השחור הוא המרחצאות המוצלחים הרבים בו. דוגמה לכך תוכלו למצוא בעיירה באד דורהיים שבחלק הדרום מזרחי של האזור. בפרט מחכה לכם בבאד דורהיים בריכת מי מלח מפנקת.
חבילות נופש ליער השחור ולציריך
חבילות נופש ליער השחור עשויות לכלול גם גיחה לשוויץ הסמוכה, ובפרט לציריך. האטרקציות המרכזיות של העיר השלווה, הנקייה והיפה הן רובע לינדנהוף (רובע עתיק שהכניסה אליו מותרת ברגל בלבד), קתדרלת פראומונסר, הגן הסיני, המוזיאון הזואולוגי והרחוב המרכזי של ציריך, בנהופשטראסה.