כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

כרמיאל נפרדה מראש רשות החירום הלאומית תת אלוף במיל. בצלאל טרייבר

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 07.03.18 , 15:27ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


 
בטקס מרשים ומכובד ובנוכחות ראשי רשויות, מפקד המחוז הצפוני, ניצב אלון אסור, נציגי רשות כיבוי והצלה, נציגי משרדי ממשלה, מנהלי מחוזות ברשות החירום הלאומית (רח"ל) ועוד נפרדה העיר כרמיאל מתת אלוף במילואים בצלאל טרייבר אשר שימש בתפקידו האחרון כראש רשות החירום הלאומית.
 
ראש עיריית כרמיאל, עדי אלדר, בירך את טרייבר אשר שימש במהלך 40 שנים בתפקידים שונים ומגוונים בצה"ל ובגופי הביטחון, למען בטחון מדינת ישראל, אזור הצפון והעיר כרמיאל. בתפקידו כראש רח"ל תיכלל טרייבר את כל גורמי החירום והסדיר את נושא היערכות העורף לקראת מצבי חירום.
 
בשנה החולפת בחר בצלאל טרייבר ביחד עם פיקוד העורף ומשרד הפנים בעיר כרמיאל לארח את התרגיל הגדול ביותר שנערך בישראל בתחום היערכות הרשויות המקומיות, פיקוד העורף ומשרדי הממשלה, אל מול תרחיש רעידת אדמה.
 
"רשות החירום הלאומית בראשותו של בצלאל טרייבר סייעה רבות לעיר כרמיאל בשנים האחרונות והשקיעה בעיר למעלה משלושה מיליון שקלים", אמר ראש העיר אלדר, אשר שיבח גם את מנהלי האזור של רח"ל - מר יאסר גדבאן, מנהל מרחב צפון ומר פאריד סבאק, אשר עובדים בשיתוף פעולה צמוד והדוק עם גורמי החירום בעירייה ובעיר.