כותרת
> C;
1/1
בחירות בכרמיאל

משה קונינסקי מוביל את המסע להבאת הפרנסה ולהחזרת הצעירים לכרמיאל

כרמיאלי בחירות בכרמיאלפורסם: 16.10.18 , 10:37ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: יח"צ- עצמיצילום תמונות: יח"צ- עצמי


לאחר שזכה לתמיכה גורפת משר הכלכלה והתעשייה אלי כהן שהצהיר "ממשלת ישראל תהיה מאחורי משה קונינסקי. דלתנו תהיה פתוחה בפניו כראש העיר כרמיאל!"
מוביל המועמד לראשות עיריית כרמיאל ויו"ר סיעת רק במועצת העיר משה קונינסקי את המסע להבאת הפרנסה ולהחזרת הצעירים לכרמיאל וקיים פגישות עבודה עם תעשיינים, מנכ"לי מפעלים  ובהם: טרילידור, מיקרו קרמיקה, מיקרו צבע, אמתן , פלסאן, כרמוכום, סלטי שטראוס, מת"ס, USR  ועוד. והשבוע, התארח במפעל קליל ונפגש עם הבעלים צורי דבוש, והנהלת המפעל והתעדכן על כוונתם להרחיב את המפעל ולקלוט עשרות עובדים נוספים ובכך להפוך את כרמיאל לעיר קולטת אוכלוסייה - פנינת הגליל. 

"בשבועות האחרונים ונאמן להבטחתי לייצר מדי שנה  600 מקומות תעסוקה בעיר נפגשתי עם תעשיינים ומנכ"לי מפעלים בעיר במטרה ללמוד מקרוב על הצרכים שלהם והתבשרתי שלחלקם יש תכניות לפתח ולהרחיב את המפעלים,  בשטח כולל של כ-17,000 מ"ר שהם ממתינים לאישורן זה זמן רב. התחייבתי בפניהם שעם היבחרי לראשות העיר אני אפעל לקדם במיידי את תכניות ההרחבה, כאשר חלק מהבניה תתבצע בבניה מהירה תוך 18 חודשים", אמר השבוע במפגש  עם פעילים המועמד לראשות עיריית כרמיאל ויו"ר סיעת רק במועצת העיר משה קונינסקי, שהדגיש עוד, "המשמעות בשלב הראשון של הרחבת המפעלים, הינה הוספה של מאות מקומות תעסוקה למשפחות כרמיאליות".

במהלך ביקורו השבוע של משה קונינסקי במפעל קליל, הציגו בפניו הבעלים צורי דבוש, וחברי הנהלת המפעל, את תכניתם להרחיב את המפעל בכ-3,000 מ"ר והקמת קו ייצור נוסף, שיביאו לקליטתם של עשרות עובדים נוספים.
משה קונינסקי הבטיח להם, "אני אעשה את הכל בכדי לאפשר את הבנייה ואת הרחבת המפעל בצורה המהירה ביותר כדי שנוכל לפתח את קו היצור של המפעל שמעסיק כ 200 עובדים כרמיאלים".
 
כמו כן, הציגו חברי הנהלת מפעל קליל בפני משה קונינסקי מיזם קהילתי שבכוונתם לפתח בשיתוף עם עיריית כרמיאל-  הקמת פארק מבקרים שיכלול חוות פרפרים. 
בנוסף, פירטו גם קשיים בירוקרטיים שעימם הם נאלצים להתמודד.
 
משה קונינסקי, הדגיש בפני מארחיו, "כלכלה חזקה היא גם עיר חזקה וכשהתעשייה צומחת העיר משגשגת.
אנו נרחיב את ההשקעה באזור התעשייה, נפעל למתן שירותים איכותיים ונסייע לצמיחת התעשייה תוך גישה ליברלית ומחבקת.
אני אדאג לכך שהעירייה תלווה ותתמוך בכל יזם כרמיאלי שיבנה כאן את ביתו ויפעל לפתיחת עסק ומפעל, נביא יזמים כדי לסייע לשגשוגה של כלכלת העיר.
בכוונתי להקים תוך שלוש שנים פארק תעשייה בצמוד למכללה כדי להכשיר דור צעיר של יזמים שירצו להשקיע.
אני משוכנע בכך שלא רק שנבלום את ההגירה השלילית מהעיר, אלא נגרום להגירה חיובית לעיר של משפחות צעירות רבות. 
אנחנו ממשיכים בכל יום את יישום תכנית העבודה שלנו להרחיב את מגוון מקומות התעסוקה ואת איכותם".
 
"בכרמיאל מפעלים ביטחוניים רבים", אמר קונינסקי והדגיש: "אנו נפעל לחזק את הקשר עם ממשלת ישראל ומשרד האוצר במטרה לאפשר את קידום הרכש מהמפעלים הכרמיאלים בכלל והמפעלים הביטחוניים בפרט, "כרמיאל תהפוך לעמק הסיליקון של ישראל ".
קונינסקי הזמין את מנכ"לי המפעלים הכרמיאלים לכנס תמיכה במועמדותו לראשות העיר שבו הוא יארח את שר האוצר משה כחלון שיביע תמיכה הן בקונינסקי והן בכלכלה הכרמיאלית!
"יחד עם ממשלת ישראל ושר האוצר",  אמר להם משה קונינסקי, "נקדם את התכניות להבאת פרנסה לכרמיאל והחזרת הצעירים!
ממשיכים לעבוד בשביל התושבים!אולי יעניין אותך גם