כותרת
> C;
1/1
ילדודס

מדריך: בילויים עם הילדים בכרמיאל בחינם

כרמיאלי ילדודספורסם: 14.07.13 , 09:52ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: תמר שניידר

תקופת הקיץ ידועה

תקופת הקיץ ידועה כתקופה בה הורים רבים מוציאים את מיטב כספם על הפעלות, טיולים, הצגות או על כל ניסיון נואש אחר לשעשע את הילדים במהלך החופש הגדול.
אז כדי שתוכלו להפעיל את הילדים בלי לשבור את הכיס, פורטל כרמיאלי מציע לכם כמה אפשרויות לבילויים עם ילדים בכרמיאל שלא יעלו לכם אפילו אגורה!
בילוי באחד הפארקים בכרמיאל
בכרמיאל אפשר למצוא המון פארקים וגינות שעשועים בהם ניתן לשחק וליהנות עם הילדים במהלך החופש ללא תשלום.
אחד מהפארקים הבולטים בכרמיאל הוא פארק המשפחה הסמוך לעירייה. במהלך חודשי הקיץ יתקיימו בכל יום שלישי בשעות אחר הצהריים הפעלות מיוחדות ללא תשלום לילדי כרמיאל. חוץ מהפעלות אלה, פארק המשפחה יהיה פתוח במהלך החופש הגדול משעה 09:00 בבוקר ועד 20:00 בערב בכל יום. הפארק מאפשר לתושבי כרמיאל כניסה ללא תשלום, ותוכלו ליהנות בפארק ממבוכים, מתקני כושר גופני, מתקני משחק ועוד. עוד אחד מהפארקים הבולטים בכרמיאל הוא פארק אופירה בו תוכלו ליהנות לגמרי בחינם ממתקני משחק לילדים, מדשאות ענקיות בהן הילדים יכולים להתרוצץ ולשחק וההורים יכולים ליהנות מרגע שקט בשמש או מפיקניק קיצי מהנה. בפארק רבין תוכלו ליהנות משבילי הליכה קלים ומותאמים למשפחות עם ילדים, גן משחקים המלא במתקני משחק מגוונים, וממגרש גדול בו אפשר לנסוע על רולרבליידס, סקייטבורד או אופניים. אם תרצו לעשות משהו קצת שונה מכל בילוי יומיומי בפארק תוכלו ללכת לאתר העתיקות השוכן בפארק רבין, ובו שרידי חווה ביזנטית ורצפת פסיפס.
הפעלות במרכזי קניות
מרכזי הקניות בעיר מציעים המון הפעלות במהלך חודשי הקיץ וכולן ללא תשלום. קניון חוצות כרמיאל מקיים במהלך חודשי הקיץ הפעלות והצגות לילדים לגמרי בחינם. בין הפעילויות תוכלו ליהנות עם הילדים מעלילותיהם של כיפה אדומה, בוב ספוג ודורה, ומפעילויות כגון צובעים את כרמיאל וחגיגות ימי הולדת חודשיות לילדי יולי ואוגוסט עם מפעילת הילדים טובה והכובע. בקניון לב כרמיאל (הקניון החדש) תוכלו למצוא בקומת האוכל פינת משחקים הפתוחה לכל אחד ממבקרי הקניון ללא תשלום. הפינה אמנם קטנה, אך כוללת כמה מתקנים שיכולים לשעשע את הקטנטנים שלכם לכמה שעות טובות. החופש הגדול הוא הזמן המושלם לבלות עם כל המשפחה בפעילויות מחוץ לבית. בעוד שפעילויות רבות יקרות ושוברות את הכיס, אפשר ליהנות ביחד מפעילויות מגוונות המוצעות לתושבי כרמיאל בחינם. אז צאו ותיהנו מכל האפשרויות לפעילות חינמית בכרמיאל. אתם עוד פה?