כותרת
> C;
1/1
ילדודס

"חלוקת תפקידים בין ההורים" במועדון "לדבר הורות"

כרמיאלי ילדודספורסם: 03.03.14 , 15:37ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מרכז צעירים כרמיאל מהווה את הכתובת לצרכים העולים מן השטח של צעירים בעיר, גם לכם יש צורך? פנו אלינו בטלפון: 04-6662384, באתר: www.mzk.co.il, בדואר אלקטרוני – karmiel@bthere.org.il, ובדף הפייסבוק- מרכז צעירים כרמיאל.

 

ביום ראשון לפני שבוע, התקיימה ההרצאה הרביעית בסדרת ההרצאות של מועדון "לדבר הורות", אשר עוסק בנושאים נבחרים ובסוגיות שאיתן מתמודדים הורים לילדים בגיל הרך.
 
המועדון הוקם ביוזמתם של מרכז צעירים כרמיאל, מתנ"ס כרמיאל , צוות נשות "אישה בגליל" ונעמ"ת , במטרה לתת מענה למשפחות צעירות בהתמודדות עם סוגיות נבחרות בחינוך ילדים בגיל הרך.
 
כ- 40 הורים השתתפו בהרצאה, אשר עסקה  בחלוקת התפקידים בין ההורים, כיצד אנו כהורים מתנהגים שונה או דומה להתנהגות הורינו, ועד כמה אנו מושפעים מגורמים ביולוגים, חברתיים ותרבותיים בתפקידנו כמחנכים.
 
איריס צין מנהל מרכז הצעירים בכרמיאל :"מתוך ראיה חיובית מצאנו לנכון לפנות לקהל המשפחות, לקחת חלק פעיל ולהשתתף בהרצאות אשר יעניקו ידע וגם חוויה מהנה, מתוך המגמה ללמד, לקבל ולתת, למען עתיד טוב יותר לנו ולדור ההמשך".
 
ההרצאה החמישית בנושא " איך לגדל ילדים חברותיים?" תתקיים ביום א' 30.3.14 ,  בשעות 20:00-21:30  במתנ"ס רבין בעלות סמלית. בואו לרכוש כלים שיעזרו לכם לפתח את כישורי החברה של הילדים כבר בגיל הרך בהרצאה מרתקת. (מתוכננות עוד ארבע הרצאות בהמשך)
 
הרשמה מראש אצל רחל/לימור, בטלפון: 04-6662384, 04-6662611.
במייל: sharonmzk@gmail.com
 
מרכז צעירים כרמיאל מהווה את הכתובת לצרכים העולים מן השטח של צעירים בעיר, גם לכם יש צורך? פנו אלינו בטלפון: 04-6662384, באתר: www.mzk.co.il, בדואר אלקטרוני – karmiel@bthere.org.il, ובדף הפייסבוק- מרכז צעירים כרמיאל.
 
 

אולי יעניין אותך גם
הפנינג "פורים שמח" במרכז חווידע כרמיאל
כבוד גדול לעיר כרמיאל!
באלי- גן כרמיאל
מי אמר ג'ימבורי ב 10 שקלים ולא קיבל?!
הכרזת מועצת הגליל!
הורי וילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה היו אורחיה של מכבי חיפה בהצגה מול נס ציונה
אמיר גלילוביץ וגיא כהן מעלים את הכדורסל הכרמיאלי לפסגה חדשה!
בחווידע כרמיאל התחילה שנת פעילות במלוא המרץ
פארק עדי למשפחה- עדכון מחירים