כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

הכל בטאקט: כלי כתיבה, צעצועים והמון לב ונשמה. הכירו את גיל בכר

כרמיאלי תרבות ופנאיפורסם: 25.03.14 , 11:28ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אין חנות שמשמחת ילדים יותר מהחנות הצבעונית הזו, שנפתחה לפני עשרה חודשים ונמצאת ברחוב הראשי של שכונת רבין.

אפילו אני מתרגשת תמיד סביב כל המשחקים שתמיד מזכירים לי, שלעולם כולנו ילדים.

גם בגילנו לא מפסיקים לשחק, המשחקים גורמים לילדנו הנאה כל כך גדולה, לשמוע קול צחוקים של ילדים שנהנים ממשחקים, הרי הם יכולים למלא שעות של פנאי במשחקים שונים.

שווה כמעט כל מחיר, אבל אם לדבר עם גיל על המחירים, אז סוף סוף מצאנו חנות שמשמחת לא רק את הילדים, הפעם גם הורים מאושרים ומשתפים "סוף סוף המחירים שמודבקים על האריזות לא מבהילים, לא מרוקנים לך את הכיס " אמרה לי אחת הלקוחות.

החלטתי בעצמי לבדוק, הרי תמיד יש למי לקנות מתנות.

אני עוברת בין מדפים, מתלהבת מהמוצרים, מהמשחקים השונים ומפרגנת לגיל בעצמי על מחירים.

"זאת בדיוק הסיבה שבחרתי לפתוח את החנות הזו"  אומר לי גיל בכר נשוי בן 35 ואבא לשלושה ילדים צעירים, זו בדיוק המטרה לא להקשות על הורים שיש להם כמה ילדים שרוצים לשמח את ילדיהם במשחקים ועוד כמה ימי הולדת שאליהם מוזמנים, לא קל בכיס ולכן רציתי לתת מענה לילדים, גם במשחקים וגם בנושא כלי כתיבה וציוד נוסף לבית הספר.

הוא מדבר בקול נעים, חייכן ונותן יחס אישי מקסים גם לכל הילדים שנכנסים לחנות לבד, לראות ולקנות. עכשיו כולם מרוצים, אחד ההורים אמר לי שאפשר סתם להיכנס ללא סיבה ולקנות לילדים משחק, או כל דבר שהם רוצים," זה פשוט אפשרי".

בחנות יש משחקים מגיל הרך ועד לנוער, משחקי לוח, משחקים פופולאריים , משחקים לגינה או לחצר, משחקי פעולה ואקשן, משחקי קופסה וחשיבה, מדבקות, בובות, חיות, משחקים שבנות אוהבות במיוחד ובכלל שפע של היצע לילדים, בלוני הליום, בחוץ גם מבצעים מיוחדים, עגלות בובות, אופניים, כדורים ועוד.

גם ציוד לבית ספר ולגן בנמצא, חולצות והדפסות הסמלים, וציוד משרדי וניתן גם לעשות הזמנות גדולות יותר למשרדים.

אי אפשר שלא לצאת מהחנות עם כמה שקיות, אני יודעת בוודאות שאחזור לעוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן והכנסו לאתר של הכל בטאקט