כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

קורס קוסמטיקה קלינית - חדש ובלעדי באקדמיה LFA

כרמיאלי טיפוח ויופיפורסם: 11.08.14 , 12:53ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

קורס קוסמטיקה קלינית עם קובי ברוך הוא קורס חדש ובלעדי באקדמיה LFA
העוסק ברזי הקוסמטיקה המודרנית ובא ללמד את הקוסמטיקאיות כיצד לבחור את התכשירים הנכונים לעבודה בזמן הטיפול בלקוחה ומהו הטיפול שמתאים לסוג העור שלה.

בחירות אלו נעשות תוך כדי הבנת התהליכים שמבוצעים בעור הלקוחה על ידי אבחון מקיף ונכון ליצירת תרשים טיפולי אשר אופטימלי ללקוחה החל מאנמנזה ועד לסגירת עסקה.
לומדים לראות בקוסמטיקה כ"לגו", מבט מעבר לצנצנת והבנה של מרכיבים פעילים המרכיבים את הטיפול שלנו: חומצות, מיצויים, חומצות אמינו, חלבונים וכ"ו.
בקורס נלמד על נושא העור, נסביר על המערכת הפיזיולוגית שהעור נוצר בה ויכולת העור לקלוט חומרים פעילים, משמעות שיקום העור ועקרונות המחסום האפידרמלי -
חלבוני העור שתורמים מאוד להבנת התהליכים, חומרים פעילים - פירוט מנגנוני הפעולה של כל חומר ש"מככב" בעולם הקוסמטיקה ואת הקסמים שאפשר ליצור
כשמבינים את הסינרגיה בין החומרים, פילינג - חלק מעשי שלא קיים בשום קורס בארץ!

לימוד עיוני ומעשי פרטני של כל סוגי הפילינגים הקיימים, טיפולי פילינג, אקנה ושיעור מעשי על פיגמנטציה. שיעור עיוני ומעשי על מזותרפיה שלא נלמד בשום קורס דומה בארץ!.
נלמד על מיקרונידלינג כטיפול אולטימטיבי בהזדקנות העור. האם זאת אופנה חולפת או חלון הזדמנויות חדש לקוסמטיקאיות?, השוואת שיטות מיקרונידלינג שונות, הדגמת טיפול.
נלמד מה הן ההשפעות השונות על הזדקנות העור ואת הטיפולים המתאימים. פוטואג'ינג מול תורשה. הדגמת טיפול נגד פוטואג'ינג. נדון במלנין כמנגנון הגנה. סקירת סוגים שונים
של בעיות היפרפיגמנטציה ושיטות לטיפול בהם. הדגמת טיפול בקליניקה ובהתאם חומרים לשימוש יומיומי, מהי המכה ההורמונאלית – אקנה וסוגיו.
הבנה שורשית ומעמיקה של מקור הבעיה ובניית מערך טיפולים יעיל בקליניקה ובעיקר בטיפול הביתי.

הקורס מיועד לקוסמטיקאיות\ים בלבד.

הקורס בנוי מ- 50 שעות אקדמאיות, מלווה בהסברים ברורים של חומר עיוני וחיזוקו של החומר בעזרת הדגמות מגוונות של חומרים המככבים כיום בעולם הקוסמטיקה המקצועית.

לפרטים נוספים: 04-9884743 אקדמיה LFA