כותרת
> C;
1/1
בריאות

איך אפשר לעשות היום ביטוח שיניים?

כרמיאלי בריאותפורסם: 29.05.22 , 12:30ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עד לפני כמה שנים ביטוח שיניים היה אופציה שהיא בגדר חלום. מי שיכלו לעשות ביטוח שיניים היו בעיקר אנשים שהם חלק מארגונים, וועדי עובדים או חברות גדולות, משום שהוצעו להם ביטוחי שיניים במסגרות קבוצתיות, גדולות ומשתלמות. לעומת זאת, היום ביטוח שיניים הוא אופציה שפתוחה לכל, כך שגם אנשים פרטיים יכולים להצטרף לביטוח שיניים של חברת ביטוח כזו או אחרת. ביטוח שיניים מבטיח כיסויים כספיים עבור טיפולי שיניים שונים, מהקלים ביותר ועד המורכבים מביניהם, אולם האם הוא מספיק כדי להבטיח את בריאות השיניים שלכם? ובכן, ממש לא בטוח. היום אנחנו רוצים לספר לכם איך אפשר לעשות ביטוח שיניים ובמקביל לשמור על בריאות השיניים שלכם, אז קדימה – בואו נתחיל.

ביטוח שיניים – איפה עושים אותו?

היום ביטוח שיניים הוא דבר נפוץ במיוחד, וניתן למצוא אותו אצל חברות הביטוח השונות. כל מבוטח או מבוטחת רשאים לבחור לעצמם את פוליסת הביטוח המתאימה להם – מקיפה יותר או מקיפה פחות, זולה יותר או יקרה יותר וכו'. את הבחירה חשוב לעשות לפי מאפייני השיניים שלכם, כך שאם אתם יודעים שהשיניים שלכם הן בעייתיות – תוכלו לבחור בפוליסה מקיפה יותר כדי להבטיח החזרים כספיים ופיצויים במקרים של טיפולים מורכבים.

מדוע ביטוח שיניים הוא לא מספיק?

ביטוח שיניים הוא דבר חשוב ביותר, על כך אין שום ספק, אבל במקביל לכך חשוב לציין שהוא פשוט לא מספיק. בזמן שביטוח שיניים מבטיח לכם החזרים כספיים עבור טיפולים שונים, את הטיפולים עצמם אתם עדיין מקבלים מטעם קופות החולים שבהן אתם חברים. אז איפה הקאצ' אתם שואלים?

ובכן, קופות החולים אינן מצליחות להתמודד עם העומס והביקוש הגדול לטיפולי שיניים. היות והשיניים הן מקור לבעיות רבות ומורכבות אצל מרבית אוכלוסיית ישראל, ובמקביל מספר רופאי השיניים הוא מצומצם – אנשים רבים מוצאים את עצמם ממתינים במשך שבועות ואפילו חודשים ארוכים כדי לקבל את הטיפול. בנקודה הזו ביטוח שיניים הוא לא מספיק, אז מה כן אפשר לעשות?

כתב שירות טיפולי שיניים – ככה עושים את זה נכון

על מנת שתוכלו לחסוך את ההמתנה הארוכה ולקבל טיפולי שיניים בזריזות ובמהירות, אתם חייבים להצטרף לכתב שירות שמיועד לטיפולי שיניים. חברת MyDoctor לדוגמה היא אחת החברות הגדולות והבולטות בארץ שמציעה הצטרפות כמנויים לכתב שירות דנטל או דנטל גולד, שניהם כתבי שירות שקשורים לטיפולי שיניים.

בהצטרפות לכתב שירות דנטל או דנטל גולד אתם יכולים ליהנות מקבלת שירותים רפואיים מקצועיים ואיכותיים מטעם אנשי המקצוע הטובים ביותר בארץ, ולא פחות חשוב מזה – תורים זמינים ומידיים, שלא ישאירו אתכם בהמתנה למשך זמן רב. זה הזמן לפנות לחברת MyDoctor על מנת להצטרף לכתב שירות דנטל או דנטל גולד, במקביל לביטוח שיניים שקיים עבורכם.

תמונה: unlimitephotos